Oceny Rover 45 Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW 1999-2005

Najnowsze oceny Rover 45 Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW 1999-2005

3,6
~piluu
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Rover 45 to moje pierwsze auto. Dlaczego akurat ten samochód? Z kilku powodów: dobry stosunek ceny to jakości, ładny i elegancki wygląd, oryginalność na drodze. Muszę przyznać, że uwielbiam styl i jakość wykonanie tej marki. Na razie nie miałem poważnych usterek, także to na pewno plus. Największym mankamentem tego wózka jest dynamika a to winny jest automat. Niby jest tryb sport, ale samochód wyje wtedy niemiłosiernie. Chociaż i tak nie...
~Jinxus
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Samochód nie nadaje się do szybkiej i dynamicznej jazdy z powodu mało precyzyjnej skrzyni biegów i zbyt miękkiego zawieszenia. Bardzo wygodny, oferuje duży bagażnik. Dobry Silnik o dużej elastyczności. W tej cenie trudno o coś lepszego. Idealny samochód dla rodziny. Spalanie średnie na poziomie 7,8 litra. Bardzo dobra widoczność. Łatwy dostęp do części zarówno nowych jak i używanych.Częstym problemem jest w tych samochodach uszczelka pod...
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Samochód jest bardzo wygodny, dostępność części też jest na niezłym poziomie. Ale awaryjnosc tego samochodu to jest tragedia. Średnio raz w miesiącu oddaję samochód do warsztatu. Już drugi raz od kiedy mam ten samochód pękła uszczelka pod głowicą.
4,1
~D
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Zaletą nie podwazalna tego auta jest mala popularnosc co w moim przypadku przełożyło się na bardzo mały przebieg i mimo tego ze posiadam jedna z najsłabszych konfiguracji (1.8 z automatem) , nawet rover z tym przebiegiem jest bezawaryjny, komfortowy i ekonomiczny
Dziennik kosztów dla Rover 45 Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
13,1
8,1
~Johnny007
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Samochód którego zakupu nie planowałem, celowałem w inne a natrafił się on, Rover. I totalnie namieszał mi w głowie, zakochałem się w tym wozie. Za to co oferuje, za jego wygląd, wygodę, frajdę z jazdy wybaczam mu jego drobne wpadki i wszystkim polecam. Po przejechaniu 6000 km i pół roku razem już na tyle go poznałem, że pragnę podzielić się moimi wrażeniami.
~pilot663
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Dobrze się prowadzi, dosyć twarde zawieszenie, silnik zrywny, jednak dużym kosztem spalania. Dużo przestrzeni dla kierowcy, jednak dla pasażerów z tyłu już troszkę mało. Minusem jest często niedziałający nawiew (łatwe do naprawy). Jednak przyjemność z jazdy rekompensuje tych kilka drobnych minusów.
~MatiO
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Jak będziesz dbał, będzie jeździł bardzo długo. Szczerze polecam.
~kozioł
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Przy kupnie miałem obawy. Ale dałem się przekonać synowi. Nie żałuję. W takiej klasie i przy ful opcji łącznie ze skórą to nie kupiłbym żadnego samochodu za tą cenę.
Rover 45 Hatchback