Oceny Rover 45 Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW 1999-2005

Rover 45 Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover 45 Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW 1999-2005

~max
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Bardzo dobry silnik, przy spokojnej jeździe zaskakująco ekonomiczny (na trasie 6 l/100 km na benzynie BP Ultimate 98!), ceny części zamiennych wyższe niż w innych markach, ale moim zdaniem opłaca się zainwestować jeśli ktoś chce jeździć tym autem dłużej niż rok-dwa, super zawieszenie: trochę twarde, ale jednocześnie sprężyste i auto dobrze trzyma się na zakrętach i nie buja i nie wybija zębów jadąc po dziurach, klima działa super, dobrze...
~RomanS
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
komfort: super; wykończenie, materiały: super (no - może poza obiciem drzwi kierowcy - tapicerka wyłazi spod plastiku klamki). Kierownica - SUPER - pokryta dobrą skórą, właściwa średnica i GRUBOŚĆ z dwoma pogrubieniami pod kciuki, a z tyłu rowki pod palce - miodzio :). Zawieszenie - po 100tys. bez śladów zużycia ! Od 500km pierdzi coś z wydechu - czyli szykuje się pierwsza naprawa - NARESZCIE :(. Głośny przy dużych obrotach i prędkościach -...
~Myski
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Jakbym mógł to kupiłbym to samo ale z mocniejszym silnikiem, bo młody jestem poszalałby czasem ale tylko gdyby paliło tyle samo XD a tak się nie da. Teraz kieruję się na 75 bo taki ładniejszy, ale 45 lux auto dla ludzi lubiących wygodę nie szpan.
~BLUE
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Ładne i zgrabne auto za niewielkie pieniądze. Dynamika jazdy bardzo dobra. Dobry czas do setki- mniej niż 10s na 120KM - świetny wynik. Mało pali, tanie w utrzymaniu. Komfort jazdy znakomity ze względu na świetnie zestrojone zawieszenie. Całokształt psuje mi tylko wyciszenie wnętrza. Gdyby nie to, dałbym full punktów. Jak na auto z tego segmentu spodziewałem się czegoś cichszego.
~Robert
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Bardzo ładne i dynamiczne auto z dużą elastycznością silnika. Ładnie się prezentuje na drodze i wyróżnia z tłumu pospolitych samochodów. Ceny części są jeszcze do przyjęcia, szkoda tylko że gdzie chciałem je kupić niczego nie mieli na miejscu (części zawsze szukam w kilku sklepach w mieście 80tys. mieszkańców pod aglomeracją śląską), wszystko trzeba zamawiać.
~Marsel CB
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Moze konkurowac z autami japonskimi jesli chodzi o nie zawodnosc oraz z tymi o klase wysza jesli chodzi o wnetrze poniewaz auta w tej samej klasie sa ponure i zimne w srodku w tym aucie prawie jak w domku
4,1
~Masic
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
furka jest spox, dobra do lansingu... maniurki leca na to :D na dluzsze wyprawy jest wygodna, sam sie prowadzi. szkoda ze nie pomysleli o jakis miejscach na puszki obok kierowcy. ale tak to jest super samochodzik.... pozdrawiem
~Blokowiec
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Cena jest bezkonkurencyjna. Tańsze są już tylko auta segmentu A. Rdza skromna. Klima działa mimo lat. OK
~g.jesman@poczta.fm
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Naprawdę ciężko będzie mi się rozstać z tym samochodem. Polecam go każdemu, kto nie spodziewa się cudów techniki w kilku letnim modelu, ceni sobie niezawodność oraz styl.
3,3
~pit-bull
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
fajnie wygladajacy samochodzik malo jest ich na polskich drogach lecz z czesciami jest tragicznie ciezko :) czeba zamawiac i czekac ceny nie sa bardzo drogie
Rover 45 Sedan