Oceny Rover 600 1.8 i/Si 115KM 85kW 1996-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Rover 600 1.8 i/Si 115KM 85kW 1996-2000

2,5
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Mam Roverka od roku.. i caly czas buszuje po mechanikach.. to to sie zespuje to znow co innego i tak w kolko... nei mam czasu dla siebie dbam o auta i nei wiem skad ciagle te awarie.,.. kupile go za cene 22000tys zl wydalem duzo pieniedzy a nie moge sie nacieszyc tym autem bo caly czas co... postanowilem sprzedac roverka za cene 9000 tys.zl jest to maksymalna cena za ktora chcem go oddac... mialem poprzednio jedego z japonczykow to byl 1991r....
~mb
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Powiem szczerze, jestem zakochany w Roverku 600, moj ma bardzo rzadki kolor, jesli auto jest zadbane, ma ladne felgi moze wygladac poprostu slicznie, linia nadwozia jest dla mnie jedna z najpiekniejszych w historii motoryzacji. Jedyny mankament to niestety jest jak dla mnie za wolny, zdecydowanie za niski moment, mam wrazenie z tego silnika mozna jeszcze cos dodatkowego wyciagnac ale nigdzie nie moge znalezc zadnego info a np chip tuning...
3,7
~plast@tent.pl
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Nie miałem żadnych poważnych usterek, ale doprowadzają mnie do szału drobne ale kosztowne pierdoły. Po kolei parcieją mi wszystkie gumowe elementy(uszczelka misy, uszczelki w oknach itp.). Na domiar złego walnęło mi wspomaganie(pompa).Na resztę nie narzekam, autko jest ok.
4,1
~Waldemar wall@box43.pl
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Świetne prowadzenie, wygoda i komfort. Tylko w/w drobne braki. Na szczęście bez potrzeby zaglądania do serwisu - tam już bardzo drogo. Chyba lepszym modelem jest 620 z mocniejszym silnikiem. Musiałem nauczyć się innego sposobu jazdy, bardziej płynnego.
~to@toren.com.pl
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Samochód dla amatorów brytyjskiego stylu życia- atmosfera w środku extra, prawie nie czuc accorda, dobre trzymanie w zakręcie, dobra klimatyzacja/ cicha!/ na trasie ekonomika ok w miescie gorzej, stabilny na drodze, troche za niski na nasze miejskie krawezniki, wygodne twarde fotele, choc troche waskie z przodu, pieknie spasowany w srodku, zadnych swierszczy, jak na razie/ 35000km/ bez zarzutu. / mam juz 39000km i jezdzi OK!/
~Dmitrzak
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Żadnego problemu, ale gdy włączał się alarm trzeba było nasmarować styki w zamku bagażnika.
~en.roj@wp.pl
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Wszystko mnie się w tym samochodzie podoba, wygląd zewnętrzny, wnętrze pomimo że jest konserwatywne, poprostu wsiadam i jeżdżę, jak na wiek samochodu 8lat to miałem gorsze nowe wózki
~Łukasz lukchm@wp.pl
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Autko rewelacyjne porównywane z najlepszymi markami jak BMW, Audi itp.
~to@toren.com.pl
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
Dodatkowo-duza popularnosc znaczka tylnej klapy;-) mam tez klopoty z parkowaniem tylem w ruchu miejskim- slaba widocznosc do tylu- trudno wyczuc. Dobrze pali w zimie- parkuję na dworze.
~masterlukasz
Sedan 1.8 i/Si 115KM 85kW
troche mocy brakuje ale na 115 km w gazie dobrze daje rade (Silnik)