Oceny Rover 600 2.0 i 115KM 85kW 1993-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Rover 600 2.0 i 115KM 85kW 1993-2000

~Gawd1
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Rewelacyjny silnik Hondy. Bardzo elastyczny i dynamiczny, świetnie współpracuje z sekwencyjną instalacją LPG. Świetnie się prowadzi i daje dużą przyjemność z jazdy-wrażenie prędkości. Ze względu na to, że tylna kanapa nie jest kładziona, jest ona niezwykle wygodna. Mimo to bagażnik jest bardzo pojemny. Niektórym może przeszkadzać \"leżąca\" pozycja za kierownicą, jednak myślę że dla młodych ludzi (jak ja ;) ) jest ona odpowiednia, (tylna...
2,1
~Edgar33
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto jest drogieee a nie jezdzi sie nim nadzwyczajnie... psuje sie i wychodzi korozja na przedniej masce bylem u rzeczoznawcy i auto nie bylo bite nigdy wiec o co chodzi... mam 1.8 benzynowy silnik.... a poprzednio mialem Honde Civic 5 generacji... jezdzilem nia 6 lat i wymienialem tylko oleje.. i paski... nic wiecej .. malo tego byla z silnikiem 1.5 16V 95 km i jak sciagalem sie z kolega to wyprzedzil mnie choc ja mam wiekszy silnik o 300cm...
4,1
~lipa
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
jestem strasznie zadowolony ze swojego egzemplarza mimo upływu lat sprawuje się rewelacyjnie może przez to że zawsze na czas serwisowany najpierw w serwisach rover`a w niemczech później w polsce duża dostępność zamienników od hondy acord czyni ten samochód przystępnym jeśli chodzi o ceny podzespołów. zakochałem się w tej marce i następny będzie rover 75 lub jak nie starczy pieniążków to 45. mimo ostrzeżeń że to do niczego marka powiem jedno...
~Grzesiek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto bardzo niezawodne, ekonomiczne, wygodne, duże i wygodne wnętrze, auto uznane za jeden z najładnieszych sedanów świata!!! Uzytkowałem już wiele różnych aut, ale rover mnie nigdy nie zawiódł jestem w nim zakochany!!!
~Mick
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jestem zadowolony ;-) (oj żebym nie zapeszył, tfu, tfu, tfu) Przez ponad rok czasu i przejechane 25000 km nie było potrzeby wymiany niczego innego niż płyny, filtry oraz tankowanie LPG i czasem benzynki. Coś co mnie bardzo cieszy to to że ludzie uważają ten samochód za nowszy i bardziej wartościowy niż w rzeczywistości jest - poprostu jest elegancki.
2,8
~bolszewik
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
przecietny samochod okreslany przez anglikow jako bubel prawie jak chinski, to taki accord tylko wykonany z tanszych materialow i dlatego po 3 latach lub 50000 tys. km. auto zaczyna sie sypac. sam mialem taki wynalazek z reszta nie jeden wszystkie sa juz na zlomie bez kitu
Dziennik kosztów dla Rover 600 2.0 i 115KM 85kW
11,9
~Ewccia, ewccia@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Rovera prowadzi się doskonale, płynie w trasie, w mieście zaś bezpieczny, komfortowy i zwinny. Idealny samochód dla ludzi, którzy potrzebują komfortu jazdy za przystępną cenę. Chciałam zauważyć, że silnik, choć ma 250 tys. km. nie nawalił ani razu, mało wykazuje dużą żywotność na badaniach komputerowych. Ostatnio sprawdzałam ile wyciąga na autostradzie, mimo swoich 9 latek, pojechał 190 km/h. Dla mnie super!!!
~wholeeguns@o2.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Przepiękny samochód, mimo swego wieku nadal nie razi swym wygladem, raczej zachwyca, pełna arystokracja, chrom, drewno(naturalny orzech), skóra, Super wyposarzenie w standarcie. Pewnie sie prowadzi nie ma problemu z powaznymi usterkami. Po zainstalowaniu instalacji gazowej b.tania eksploatacja.Polecam.A miłosnieków tej marki zapraszam na stronę WWW.ROVERki.PL by zapoznac sie blizej z tym autem
~damian.34@op.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
to moje kolejne auto, generalnie w porównaniu z innymi z tamtych lat to naprawdę jest niezłe auto do jazdy na codzień i w trasy, polscam bo złe opinie o roverach to mit
~WSMK
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Komfort, wygoda, przyjemność z jazdy, aż nie chce się wysiadać. Lubi wypić, ale silnik 2.0 daje dużo radości - cos kosztem czegoś. Mimo 11 lat wciąż robi duże wrażenie na ulicach.