Ocena kierowcy - Rover 75 Sedan

bodzio_1958@o2.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 CDT 115KM 85kW
Rok produkcji 2000
Rover 75 Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Sprowadziłem go z Niemiec/ w tym roku/ , ktoś mi powiedział że Niemcy nie darzą go zaufaniem- GŁUPCY. Czy,aż tak ciężko pochwalić czyjś produkt- bo nie niemiecki. Poprzednio miałem Rovera 620 Si-jeździłem nim 2 lata i także byłem b.zadowolony i już wtedy wiedziałem ,że następny będzie 75. Jeździ się bardzo wygodnie,wyposażenie które posiada gwarantuje bezpieczeństwo podróżowania a wykończenie wnętrza przyjemność.
jak na disla-rewelacja
Wolałem automat-niestety jest manualna-ale niem co narzekać,wszystko biegi wchodzą miękko,jest bardzo relastyczna
Lubie miękkie zawieszenia,jak wpadnę w jakąś dziure dyski lędźwiowe nic nie mówią
W bocznych lusterkach jest b.dobra- obejmuje duży obszar/brak martwego punktu/,we wstecznym trochę gorzej ze względu na zagłówki i wysoko umiejscowioną szybę.Parktonic niweluje te minusy.
Pięknie wykończona wnętrze samochodu,wszystko na swoim miejscu,miękkie plastki-nie trzaskają podczas jazdy,no może za bardzo schowane przełącznik po lewej stronie kierown9icy
jeszcze dokładnie nie sprawdziłem,ale myślę że nie będzie gorzej jak w 620
szkoda,że fotel pasażera nie ma regolacji wysokości/ale to załatwie/byłoby więcej miejsca na nogi dla pasażera
Super,aż szkoda że tak dobra/cały czas słyszę żone- teraz ja chcę jechać/
Tak pokazuje komputer- spokojna jazda w trasie do 100/straszna męczrnia/4,6-4,8l ON
Kto ma apetyt na ten samochód niech się nie zastanawia- każdy dzień zwłoki to następny dzień ponury i bez uśmiechu.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy ROVERKÓ,tzw."kolarzy"- tak nas ochrzcili w pracy.
Brak.Ostatnio montowałem sam hak holowniczy-wszystko pasowało w otwory wcześniej już przygotowane fabrycznie,żadnego wiercenia.Musiałem tylko dopasować aluminiową belkę wzmacniającą.
Wiadomo -klocki hamulcowe trzeba wymienić,zawieszenie szczególnie po zimie coś trza zrobić.Nic więcej.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
7,1