Oceny Seat Altea Standard 2.0 TDI 140KM 103kW 2004-2015

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Altea Standard 2.0 TDI 140KM 103kW 2004-2015

~margaj
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
ten samochód nie ma sobie równych zarówno w gronie zwykłych samochodów kmaktowych jka i minivanów, oczywiście pod względem stylistyki, jakości wykonania, radości z jazdy, wdzięku i piękna. a jednocześnie ma arne szanse przy porównaniu a w kryteriach z innymi minivanami takimi jak: bagażnik m schowki itp. mnie to akuratnie dotyczy. kupiłem go (ja) aby sięwyróżniać i wiem jedno TO JEST TO!! dobitnieśiwadczą o tym zazdrosne spojżenia innych...
~bobo
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
jeśli ktoś kupuje starsze auto z przebiegiem ~150 tyś km sam siebie oszukuje, ja jestem bardzo zadowolony za mozliwości silnika zawieszenia nie lubię wodotrysków bo lubią się psuć po jakimś czasie każdy kupuje auto pod siebie lubię twardo i szybko podróżować
~jack
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
samochod nie jest juz taki doskonały jak jego poprzednik Seat Leon 1.9 TDI 150KM. Przyspiesznie słabsze, spalanie wieksze. Trzymanie drogi rowniez slabsze. Drobiazgi: brak sterowania wlewem paliwa z wnetrza tylko korek na kluczyk, jak w maluchu. Pokrywa silnika podtrzymywana przez drut a nie przez amortyzatory jak w Leonie poprzedniej generacji. Serwis drozszy. Jedynie silnik mniej kopci. mamy też wiecej miejsca z tylu i w bagazniku.
~zadra
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochod niezawodny w kazdym calu. Bezawaryjny, (w miare) ekonomiczny,dynamiczny a do tego efektowny. W mojej Altei w skutek niedopatrzenia serwisantow pasek rozrzadu wymieniony byl po raz pierwszy przy przebiegu 160000km i nic sie nie wydarzylo! Naprawde polecam to auto kazdemu,ja jestem z niej ogromnie zadowolona.
~Art 69
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Maly zgrabny i przyciagajacy uwagę samochód jak wszystkie inne nie pozbawony drobnych wad ktore to z nawiązką rekompensuje pewne w prowadzeniu podwozie i prawdziwie hiszpański temperament niemieckiego TDI.
~Marek -Seat Altea
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Walory jezdne, kultura silnika oraz designe zasługują na uznanie. Niestety samochód za prawie 100 tys złotych przeciętnie co 2 miesiące znajduje się w serwisie, co powoduję dość spore rozgoryczenie. Polecam lecz proponuję zapoznanie się z innymi opiniami przed kupnem.
~henal@o2.pl
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
śliczna sylwetka tego modelu SEAT w pełni rekompensuje jego niezbyt poważne niedociągnięcia, zaś komfort w prowadzeniu pozwala całkowicie się wyluzować. Ten samochód naprawdę nie boi się na trasie żadnej konkurencji. Jeżeli kierowca decyduje- szybciej, reakcja auta jest natychmiastowa.
3,2
~Paweł
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto kupiłem z przebiegiem 26.000km; wytrwało do 154.000km, 7 lat. Dobrze w wielkości wewnątrz w stosunku do gabarytów, prowadzeniu; źle w kategorii widoczności i niezawodności.
~moto fan
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie bardzo fajne auto lecz nie idealne, bo takich nie ma. Na wyjazdy z małymi dziećmi trochę za mały bagażnik. świetnie sprawdza się w mieście, w trasie też ok.
~romek
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo ładne, wygodne i ekonomiczne auto. Technicznie również bez problemów.
Seat Altea Standard