Lista ocen Seat Altea (301)

3,7
~Przybol
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód fajny ma swoje plusy i minusy osobiście kupiłbym coś innego za tą cenę . Prowadzi się go dobrze lecz w nocy mam słabą widoczność i to jest nawiększy minus i średnio sie tym parkuje . tak to samochód ok
~Norbert
XL 1.6 Mpi 102KM 75kW
Niewielki a pakowny i pojemny, rozsądne spalanie, dobre blachy, bezawaryjny, tania wymiana części jak; filtry ,rozrząd, klocki,itp...dobrze się prezentuje , niewymagający, bez strachu że się niedojdzie w trasie, dobra cena.
~wd4
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
silnik jest bardzo ekonomiczny i dynamiczny. olej wymieniam co 15000 i jeszcze ani razu nie robiłem żądnych dolewek. zero awarii (Silnik)
~goral
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
nierowne obroty na biegu jalowym czsem spada do 600 (Bezawaryjność (drobiazgi))
~insygnia@neostrada.pl
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Moja wersja silnikowa to 1,6 benzyna plus instalacja sekwencyjna LPG Landi Renzo Omegaz. W OKNIE SILNIKI WPISAŁEM ,6 FSI BO NIE MA OPCJI WYBORU 1,6 ZWYKŁY NIE FSI.AUTO STAŁO PONAD ROK W SALONIE STĄD MAŁY PRZEBIEG. (Silnik)
3,8
~Krzyś
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Zewnątrz:5 (choć tył niedokończony). Wewnątrz:3 (surowo, zimno, brak oświetlenia schowka to skandal w aucie za 65tyś., brak osłony silnika, itp. auto na nasz rynek jest ogołocone jak większość i to mi sie nie podoba).
~Łukasz
Standard 1.4 TSI 125KM 92kW
Przy silniku 1,4 TSI należy dbać o rozrząd i regularną wymianę oleju, generalnie auto bez awaryjne, przyjemnie się prowadzi, jedyna wadą jest duże spalanie 4 osobowa rodzina na autostradzie wynik 8,8 l
~Hoodedman
Super auto,100000 km bez większych awarii, idealny do LPG
~zzzed
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto mało awaryjne, przy stałym serwisie nie ma zadnych problemów, najbardziej zadowolony jestem ze skrzyni biegów, przy 120000 nie miałem żadnej usterki jedynie wypalony żarnik w xsenonach.
~Drajwer
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Fajny dzwiek przy przelaczaniu z 3 na 4, taki charatkterystyczny klick :) (Skrzynia biegów)