Lista ocen Seat Altea (303)

2,9
~Radek
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
widoczność marna, mała przednia szyba, słupki boczne rozbudowane świetnie zasłaniają boki (Widoczność)
~sławek
XL 1.6 Mpi 102KM 75kW
Przednie słupki trochę grube ale można się przyzwyczaić (Widoczność)
3,7
~Przybol
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód fajny ma swoje plusy i minusy osobiście kupiłbym coś innego za tą cenę . Prowadzi się go dobrze lecz w nocy mam słabą widoczność i to jest nawiększy minus i średnio sie tym parkuje . tak to samochód ok
~Norbert
XL 1.6 Mpi 102KM 75kW
Niewielki a pakowny i pojemny, rozsądne spalanie, dobre blachy, bezawaryjny, tania wymiana części jak; filtry ,rozrząd, klocki,itp...dobrze się prezentuje , niewymagający, bez strachu że się niedojdzie w trasie, dobra cena.
~wd4
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
silnik jest bardzo ekonomiczny i dynamiczny. olej wymieniam co 15000 i jeszcze ani razu nie robiłem żądnych dolewek. zero awarii (Silnik)
~goral
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
nierowne obroty na biegu jalowym czsem spada do 600 (Bezawaryjność (drobiazgi))
~insygnia@neostrada.pl
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Moja wersja silnikowa to 1,6 benzyna plus instalacja sekwencyjna LPG Landi Renzo Omegaz. W OKNIE SILNIKI WPISAŁEM ,6 FSI BO NIE MA OPCJI WYBORU 1,6 ZWYKŁY NIE FSI.AUTO STAŁO PONAD ROK W SALONIE STĄD MAŁY PRZEBIEG. (Silnik)
3,8
~Krzyś
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Zewnątrz:5 (choć tył niedokończony). Wewnątrz:3 (surowo, zimno, brak oświetlenia schowka to skandal w aucie za 65tyś., brak osłony silnika, itp. auto na nasz rynek jest ogołocone jak większość i to mi sie nie podoba).
~Łukasz
Standard 1.4 TSI 125KM 92kW
Przy silniku 1,4 TSI należy dbać o rozrząd i regularną wymianę oleju, generalnie auto bez awaryjne, przyjemnie się prowadzi, jedyna wadą jest duże spalanie 4 osobowa rodzina na autostradzie wynik 8,8 l
~Hoodedman
Super auto,100000 km bez większych awarii, idealny do LPG