Oceny Seat Cordoba I Kombi

Najnowsze oceny Seat Cordoba I Kombi

3,5
~Maciej
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Ogólnie bardzo przyjemne wrażenia, jednak trzeba pamiętać, że to małe i tanie auto, słabo wyposażone. Większość braków w komforcie (hałas i wysokie obroty - krótka skrzynia; zwykłe światła; trzymanie drogi; słaby silnik) wychodzi w podróżach, ale nawet w mieście ciężko bez klimy jak przyjdzie upał i trzeba mocno kręcić szybami w dół.
3,8
~Szymon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód jest ok. Mało pali, ma niewielkie rozmiary, a przy tym dosyć dużą przestrzeń we wnętrzu jak i duży bagażnik. Przez cały okres użytkowania samochód spisywał się bardzo dobrze, jednak jego wygląd, a szczególnie wnętrza jest już trochę przestarzały.
~Michuk123
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Ma już przejechane 188 tys. km. i nigdy w trasie mnie nie zawiudł . Zadnych durzych awari , ani problemów z częściami. Części nie są zbyt drogie. To auto poprostu jest doskonał. Jest na 6.Polecam ten model. Najlepszy jest tylko sprowadzonyi żaden inny.
~nnietykalny@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, fakt że auto kupilem od sprawdzonej osoby i w bardzo dodrym stanie do końca serwisowane w niemczech, przebieg jest na pewno oryginalny (210 000). Tapicerka w środku nie zniszczona, mam welur, pełną elekrtykę i klimę. Ponadto samochod jest funkcjonalny bo jest to wersja combi. ma podwójną podłoge w bagażniku, porownywałem z fabią combi jest bardziewj ustawny i pakowny.
~gabit@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Uważam, że autko całkiem sympatyczne, koledzy śmieją się, że taczka ale ta taczka wszędzie dojedzie i za niewielkie pieniądze. Mam wersję VARIO tak, że i włożyć sporo mogę. Wykończenie jak to w niemieckich samochodach prostota ale to mnie urzeka w tym aucie. Naprawdę autko super godne polecenia.
3,8
~Biko
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Mam VARIO. Miejsca tez jest b.mało. Linka sprzęgła już raz pękła, drżę na myśl, żeby znowu w trasie nie strzeliła. Wymienić musiałem sonde LB. Silnik b.elastyczny i dynamiczny. Ogólnie jestem zadowolony. 90tys. i nic poważnego się nie dzieje. No, zimą zamki i okna elektr.zamarzają i czasami musiałem tylnymi drzwiami włazić. Mimo wszystko polecam - jeśli chodzi o auto tej klasy.
~lukaszptr@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
4 lata jezdżę Vario Tdi (110 i 90 KM). Niezle auto dla rodziny, a przy dłuższych wyjazdach dobrze się spisuje z bagażnikiem dachowym. Uwaga: dzieci są małe i nie potrzebują dużomiejsca na nogi. Później będzie gorzej
~Marcin Marek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdyby nie ten silnik, nie kupiłbym tego samochodu jeszcze raz.
~ms
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
oki, znajomy mówi że jak podwozie całkowicie nie zerdzewiało to reszte daje się wymienić,
~Remsey
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Porządne auto do codziennej jazdy do pracy i okazyjnych dalszych wypadów. Bagażnik spory, gabaryty auta nie utrudniają znacząco parkowania w mieście - \"kieszonkowe\" kombi ;).
Seat Cordoba I Kombi