Oceny Seat Cordoba I Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1996-1999

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Cordoba I Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1996-1999

~rodzyno@op.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Coz powiedziec mam go dopiero 2 lata,przebieg to 50000tys km takze raczej pasujacy do auta dwuletniego,moze to wlasnie przez to nic sie z nim nie dzieje,zero jakichkolwiek problemow,jest bardzo dynamiczny czesto auta wyzszej klasy maja problemy zeby mnie wyprzedzic (auto bardzo sprawnie przyspiesza od (100 do 140km/h) takze idealne na szybkie wyprzedzanie.Odstrasza spalanie w miescie coanajmniej 11L i dosyc slabe wyciszenie wnetza powyzej...
3,1
~andy_walczak@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Gdy kupowałem to auto byłem prawie wniebowzięty i sądziłem iż oceny zwłaszcza w niemieckich czasopismach o dużej awaryjności tego auta są mocno przesadzone, ale pół roku użytkowania wiedziałem już wszystko: albo mam pecha, albo hiszpańska precyzja!!! Nie polecam auta starszego niż trzyletnie, gdyż po tym czasie rozpoczyna się pasmo nieszczęść i wydatków, a twoja cordoba zamienia się w skarbonkę bez dna z której na dodatek pieniędzy już nie...
~szmaragd@op.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
W starszych egzemplarzach przydałoby sie czujniki cofania i w moim egzeplarzu 1600 moc do 100koni + lepsze swiatła mijania i leprze przewody grzewcze.Po za tym jeszcze aby lepsze było oswietlenie zegarów + słaba jakośc głośników.
~Właściciel Cordoby :)
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Ogólnie samochód jest przyjemny w użytkowaniu i trwały, jest żadką choć wdzięczną bazą do przerubek, nie ma żadnego problemu z częściami gdyż wszystko jest Vw, choć części nie będą zbyt potrzebne chyba że ma się ochotę na przerubki swojego auta :) Gorąco polecam wersję 2 drzwiową (nei koniecznie Cupra) gdyż jest bardzo wdzięczna, chyba że ktoś potrzebuje auta bardziej praktycznego wtedy wersja 4 drzwiowa też jest godna uwagi.
~KaRdOn
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Samochodzik bardzo miły w prowadzeniu... przestronny... duzy badaznik... silniczek niczego sobie... skrzynia super... Moją Cordobą udało mi sie raz nawet zamknąć licznik:) (200km/h) choc jak widomo to realnie jechał moze wtedy 180... ale to i tak sporo...
~Sebastiano
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Cordoba 1600, 1997r z silnikiem 1F2 to bardzo udany egzemplarz. Słabsza widoczność przy cofaniu do tyłu. Po mieście spala 10/100km (to jest mankament) na trasie powyżej 100km spala przy szbykości 100-110km/h około 6,2-6,3litra. (z pełnym obciążeniem - wyjazd na wczasy)
3,1
~sonic_@op.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jednym sLowem za te pieniądze zachrzania równo!!!-10,1s/100km, Zawieszenie szybko pada!!! Magiel również!!! Hamulce-mogą być! Ogólnie miło się jeżdziło na nowym zawieszeniu!!! Swożnie, wachacze, przeguby itd. jak nowe po 200.000!!!!!!!!!!!! Aż niemożliwe, ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!
3,6
~łyżwa
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
przez cały czas eksploatacji tylko łożysko w tylnym kole , mam 187 cm wzrostu i nie zgadzając sie z jedną ze wcześniejszych opini siedzi sie naprawde wygodnie , jedyne co może przeszkadzać to bardzo słaba widoczność do tyłu przez lusterko wsteczne i mało pojemny choć bardzo duży 500 l bagażnik
~Mohit
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Co do całokształtu, nie mam nic do zarzucenia, auto godne polecenia, mam je 3 lata i jak narazie żadnych poważnych usterek
~El Nino
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Pakowne, dość żwawe, nieźle wyposażone jak na swój wiek i klasę, niezawodne, ładne, komfortowe i przyjazne w obsłudze. Tylko spalanie mogłoby być niższe.
Seat Cordoba I Sedan