Ocena kierowcy - Seat Cordoba I Sedan

Podkładka, 16 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 129KM 95kW
Rok produkcji 1995
Seat Cordoba I Sedan 1.8 i 16V 129KM 95kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Inne : Autko bardzo udane , można kupic zdbane i niezniszczone tylko trzeba poszukac, duży bagarznik , wygląd auta też jest Ładny!! i zauważalny , jestem fanem tej marki!! i polecam Seata karzdemu!! Cordoby mają duży wybur silników , Karzdy coś wybierze dla Śiebie!! i bedzie Zadowolony!!! Autko gdy sie o nie Dba!!!!! nie Zawiedzie!!! POLECAM!!!
Karoseria : zamarzanie drzwi przednich zimą
Układ elektryczny : cewka zapłonowa potrafi spłatac figla
było to moje pierwsze autko, chciałem dokładnie ten model CORDOBA Gti 1.8 16V autko z tym motorem daje wiele radości z jazdy!! lekka buda i duż moc 129 KM. niejedno audi , wv golfa gti , zawstydziło:) polecam!!! to autko to mały killer!!!
wysokie obroty to autko Kocha!!! momencik obrotowy od 3tys. miud!!!!
w tej skrzyni 3-ci bieg jest idealny!!! bardzo dobrze zestopniowana skrzynia
dobrze zestrojone zawieszenie, odpowiednia twardośc , i za razem też komfortowe
najgorzej z tyłu zbyt wysoka linia bagażnika
wielgachny bagażnik!!!! i pakowny, spokojnie cała rodzina 4 dorosłe osoby i bobas mogą jechac nad morze, do bagażnika wejdzie duuużo!!!!! osoby wyższe mogą narzekac na mało miejsca z tyłu
super!!!! a jesli ma ktoś klimatyzacje!!! to jest Genialnie!!! ja miałem klimke i jest to naprawde duuża wygoda
jak pisałem wyżej osoby wysokie moga narzekac na brak miejsca na nogi
Przy prędkościach powyżej 200 km/h 230km/h słychac szumy powietrza do 180 km/h cichutko
autko z tym silnikiem jest paliwożerne zwłaszcza przy dynamicznej jeżdzie, ale jest tego warte!!! Wrażenia z jazdy są niesamowite!!!!
ja swoją CORDOBE sprowadziłem z niemiec , auto zadbane i cena jest przystępna za autko z silnym motorem ,dwoma poduszkami,ABS-em ,wspomaganiem kier. c.zamkiem ,alarmem, klimatyzacją ,el.szybami,alufelgami, w 2006r. zapłaciłem 8000.tys z opłatami
poza drzwiami ,w wersji 5 drzwiowej , w przednich zimą zamarza cięgno i trza do autka tyłem wsiadac:) ale to pestka:)
nie zanotowałem żadnych powarznych usterek!! po za wymianą części eksploatacyjnych, rozrząd , klocki , filtry itp.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 129KM 95kW [l/100km]

9,7