Oceny Seat Cordoba II Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW 1999-2003

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW 1999-2003

4,1
~Finton
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
Auto bardzo dobrze wyglądające - unikatowe, ja przez rok spotkałem tylko jeden taki egzemplarz II generacji. Można zasmakować trochę sportowych wrażeń z minimalne koszty codziennej eksploatacji. Wielki bagażnik więc z urlopowymi eskapadami nie ma najmniejszego problemu.
~zadowolony
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
Nie narzekam.Trochę wąski.Podobne klasy np. Astra II ok.12 cm. szersza to jest dużo.Polecam SDI.Dobra dynamika i małe spalanie.Byłem latem w Hiszpanii, ponad 6 tyś km.Żadnych problemów.Pozdrawiam uzytkowników
~ Romek barthezz2002@o2.pl
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
Mam drugiego seata i to z silnikiem diessla nie mogę narzekać pierwszy 1.9sdi przejechałem 250 tys km. bez problemów teraz 1.9tdi i jak natazie także zero problemu. miedzy nimi jezdziłem oplem Astrą II z silnikiem 2.0DTI przepraszam jedno wielkie gówno nigdy więcij opla, bezprzerwy coć albo elektronila albo motor , po 100000 motor do niczego najlepiej wymienić nie polecam. jedynie co to wygodniejszy od seata i więcij miejsca w środku.
~Jarecki87
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
jest to samochod mozna powiedziec wrecz idealny :)
~DragonSlip
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
Samochod bardzo dobry dla dwojga z małymi dziećmi. Przede wszystkim oszczędny i niezawodny, a do tego dający dużo radości z jazdy.
~Łukasz
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
Samochód godny polecenia - można się nim tanio i zwinnie poruszać, dodatkowo bagażnik ma spory.
3,4
~Daniel G.
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
ocena przeciętna tylko z uwagi na silnik i świetne emocje jakie dostarcza w tak lekkim aucie za nie duże pieniądze. Opakowanie silnika do dupy.
3,3
~JÓZEK
D OBRE AUTO BO DIESEL SDI CIASNOTA NA TYLNYM SIEDZENIU NO I TEZAMKI ZAMARZAJĄ
4,1
~kazik
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
miałem kilka samochodów ale ten jest najlepszy,chodzi mi zwłaszcza o b.dobrą elastyczność silnika ,dobre trzymanie się drogi no i o ekonomię.
~Corbi
Coupe 1.9 TDi 110KM 81kW
Ogolnie jest dobrze jesli nie bardzo dobrze, nastepny mam nadzieje bedzie rowniez Seat, koniecznie diesel (no moze raczej TDI).
Seat Cordoba II Coupe