Ocena kierowcy - Seat Exeo Sedan

Domi K, 13 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Rok produkcji 2009
Seat Exeo Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Wszystko mnie zaskoczyło - dokładność wykonania, materiały.... Silnik 143 - wahałem się nad 170 - ale i temu mocy nie brakuje. Rewelacyjnie się wkręca. Zawieszenie poezja - trzyma się drogi 100000x lepiej jak moje poprzednie auta. Kosztował czapkę kasy, ale nie żałuję zakupu
Układ elektryczny : podświetlenie żarówki tablicy rejestracyjnej - wymieniono element
Nie kupiłbym innego. Myślałem też o innych markach, ale ten najbardziej mi się spodobał. Plusem dla mnie jest to, że co drugie auto na ulicy to nie Exeo, a serwisowanie i mechanicy do VW group są wszędzie. Części też są w normalnych cenach jak sprawdzałem - poprzedni samochód w zeszłym roku mnie poważnie w tej dziedzinie zaskoczył i racjonalnie sprawdziłem ile tutaj może mnie ewentualna naprawa kosztować.
CR 143km rewelacja, super się wkręca.
Wchodzą jak ... brakuje słów, poezja. Ok- czasem 2 jakoś takoś nie za prezyzyjnie, ale generalnie super.
Co tu napisać - jeżdzi rewelacyjnie.
Jakoś nie czuje bryłu tyłu przy parkowaniu - może mnie ogłupia parktronik? reszta ok
Do pełni szczęscia brakuje mi (u wszystkich producentów) fabrycznej navi z możliwoącią wgrania AM - no i za normalne pieniądze, a nie za 10000zł. reszta bez zarzutu
bardzo wydajne i nie czuje po silniku obciążenia kompresorem klimy
Przednie fotele to 6. Z tyłu słabiej, ale ile miejsca potrzeba dzieciom. Jak ktoś dorosły już siądzie to jest wygodnie.
6, 6, i jeszcze raz 6. Na 1 jeżdzie już naszym samochodem jechałem 170 i pytam żony - jak myślisz ile jedziemy - ona na to, że pewnie jakieś 120.
Nie mam uwag, jeśli mieszczę się do 6,5l/100 przy mojej nodze, klimie i wyjazdach na weekend zapakowanym samochodem po brzegi.
Niby inne są większe (w środku) za tą kasę, ale jakość wykonania wnętrza - ideał.
co tu pisać nowe auto. Wszystko wyjdzie w praniu
???? czas pokaże

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW [l/100km]