Lista ocen Seat Ibiza I (159)

~bART
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
samochód tani, stan ogólny bdb, ekonomiczny, szybki, ładny, niezawodny, itd.
3,7
~emixx 50CC
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
spełnia moje potrzeby (przesiadłem się z malucha :) a tam zimno było) (Wentylacja i ogrzewanie)
3,8
~damianek1_1981@o2.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
wszystko jest ok zbiera sie jak rzadne inne autko o tej pojemności a jeździłem lepszymi Silnik system PORSCHE-sport line (Silnik)
~prosze o kontakt uzytkownikow takiego autka: kor_mat@poczta.fm PIOTREK
Hatchback 1.5 i 100KM 74kW
silnik ma dziwny dźwięk przy 2000 rpm. Poza tym jest bardzo żwawy i elastyczny.5+ (Silnik)
~mic_hal
Hatchback 1.5 i 100KM 74kW
Dla młodej osoby akurat. Mozna się nauczyć oszczędzania pieniędzy ;) ale auto jest przy tym bardzo szybkie.
~mlodziutki69@gmail.com
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Po miesci jakies 16l, trasa 13-cięzka noga, czesci drogie jak do "BMW" np.amortyzatory przód SACHS 1200zl !!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,7
~tahamata
Hatchback 1.7 98KM 72kW
Samochód dobry, stabilny, o niezłym dynamicznym silniku. Mankament to twarde zawieszenie "wszystkie dziry nasze"))) ale za to trzyma się drogi super. W trasie naprawde niezłe osiągi, choc przy wyższej mocy silnika ciut głośno
3,1
~zinedine
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
przez ten resor to rzuca(dygocze) samochodem, szczegolnie tylem, czasami czuje sie jak na furmance, (Układ jezdny)
~gs
Hatchback 1.5 85KM 63kW
Te auta sa ok te z systemem porshe maja super silniki te1.5 oceniane jako najlepsze w histori seata (ta pojemnos i 1.4)za golfa nigdy nie oddam niektore modele maja wiele bajerow (elektryka)
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza I
9,3
3,8
~oska
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
niezłe dynamiczne auto za niewielkie pieniądze, eksploatuje je w stolicy więc na pewno dostaje w kość a mimo tego działa jak należy