Oceny Seat Ibiza I 1.2 60KM 44kW 1984-1993

Seat Ibiza I 1.2 60KM 44kW 1984-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza I 1.2 60KM 44kW 1984-1993

~MARCINEKWRO
Hatchback 1.2 60KM 44kW
mam ten samochodzik od niecalego roku jest super. racja jak mam teraz dziure w tlumiku to WRC ale mi sie to podoba. glupota jest to ze niektorzy pisza ze ma gaznik :/ zakladam teraz alufelgi 175 i bedzie od razu lepiej wygladala. chetnie poslucham jakis ciekawych uwag mojj mail marcinekwro@poczta.onet.pl
3,8
~kuki
Hatchback 1.2 60KM 44kW
na poczatek dobre auto, tanie, naprawy tanie, czesci tylko z demontazu bo tak to sobie wyobrazaja niewiadomo ile ze to niby malo tych aut jest ale na cwaniakow jest rada, ja jestem zadowolony, dalem 2500zl mam gaz za 20zl robie 100km, sylwetka nawet mi sie podoba, golfa 2 nie kupisz za tyle kasy i nie nacieszysz sie nim tak, musisz dac z 4tysiaki conajmniej a gdzie gaz...
~Jarek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
SUPER autko na poczatek.moim zdaniem na pewno lepszy niz golf czy polo(z tego samego rocznika).z osobistego doswiadczenia chcialem tylko podkreslic ze ibiza z silnikiem 1200 wcale nie pali wiecej od ibizy z silnikiem 900.polecam wrecz ten pierwszy(1200).
~hundzikus
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Bardzo udany samochod. A i cala przeprowadzke nia zrobiliem i remont domu. W bagazniku piach wozila. I nic jej sie nie stalo. Naprawde trwaly samochod. Aaa... Skrzypialy tylne drzwi i zawieszenie z tylu. Ale ogolnie polecam jesli ktos znajdzie jeszcze dobrze zachowany egzemplarz z tego rocznika.
~warlock89@interia.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Przedewszystkim o autko trzeba dbac i pilnowac drobiazgów w innym wypadku może byc problem. Moim zdaniem autko sprawuje się bardzo dobrze silnik może nieco za mało elastyczny(cóż to tylko 1,2), w mieście spalanie rzędu 9-10lit. jest chba jednak nieco za duże, na trasie w okolicy 5,8-6,5. Moja ocena cena-jakość 4+
~sparky24@wp.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
jezdze nia piec lat i zrobilem nia 100tys km gaz mam od 2 lat i przejechanie 100km kosztuje mnie 17-18zl... autko godne uwagi ,,,
3,3
~młodziutki69@gmail.com
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Najgorszy zakup mojego zycia, straciłem na niej 3tys- czesci.
4,1
~pati
Hatchback 1.2 60KM 44kW
super autko jak za taka cene jezdze nim 2 lata i nie zamierzam go zamienic na inne
~Tomek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Uważim , że to bardzo udany samochód. Ma drobne wady i swoje lata , ale doskonale nadaje się do jazdy zarówno w mieście ( choś przydałoby się wspomaganie kier.) jak i do pokonywania długich tras.
~miliwolt
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Poza dziórą w zbiorniku (zgnił z powodu złego zabezpieczenia antykorozyjnego) i wieszającym się wskaźnikiem tem. chłodziwa braków nie stwierdzam. Jaka cena/taka jazda.