Lista ocen Seat Ibiza III 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2006 (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pangia
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W chwili obecnej taka Ibiza jak moja (bez jakichś bajerów poza klimą, centralnym zamkiem z pilotem i elektryką szyb z przodu) jest warta jakieś 8, może 9 tysięcy złotych. W tej cenie dostaje się fajnie wyglądające autko, które jest całkiem pojemne dla dwóch osób, dzielnie znosi nawet naprawdę dalekie trasy, jest mało awaryjne, proste w obsłudze, nie rdzewieje (o ile nie było bite i zagląda się pod spód auta przynajmniej co sezon), wygląda...
~Adam
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
no tutaj jest jak jest . Powinno być tańsze - pomimo upustu 8 tys to i tak mocno mnie to skrobneło po kieszeni . Jak dla mnie powinien kosztować około 30 tys i wtedy Fiat Punto by padł , Peugeot 206 czy Renault Clio nie mieli by szans . Z zawieszeniem Fiata i Peugota to lepiej nie jest a samochody w serwisie czesto stoją - po 50 000 tys już bardzo często - tulejki , zwrotnice , amory po 60 tys są złomem .
~tomas (tomas27@tlen.pl)
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
No autko jest trochę za drogie,jako nowe...natomiast biorąc 5 latka w porównaniu ze Skodą Fabią,która ma bardzo ubogie wyposażenie,a za resztę trzeba dopłacić...to model tego segmentu w Seacie z wyposażeniem w komputer,ABS,wspomaganiem,poduszkami,elektryczne szyby,elektryczne i podgrzewane lusterka,kosztuje obecnie minimalnie więcej niż Fabia...a jaka przyjemność mieć IBI
~NEO
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
CENA JAK NA WYPOSAZENIE AUTKA JEST ROZSADNA W PORUWNANIU DO KONKURENCJI.VW JEST RACZEJ PORZADNA MARKA WIEC NIE BEDZIE TO TRWALOSC MECHANICZNA JAK W PUNTO TYLKO COS O POPRZECZKE WYZEJ.JAKOSC WYKONCZENIA TRAGEDIA,BRAVO DLA PUNTO!!NAWET DLA SEICENTO. JEST NAPRAWDE TRAGICZNIE,TE ODGŁOSY DOBIJAJA,DOBRZE ZE JEST RADIO!!
~Plumek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W życiu nie zamienilabym Ibizy na nic innego z tej samej klasy (Polo, Corsa, Fiesta...), przed zakupem zastanawialam sie jeszcze nad C3, ale na szczescie los chcial inaczej... Poza tym w moim przypadku cena byla naprawde okazyjna...
~peter959
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
wnetrze auta jest torche "tanio wykonane", oczywiscie nie jest to fiat ale mogloby byc troche lepiej, zalezy tez jaka wersje wybierzemy, wydaje sie tez ze oszczedzano na karoseri poniewaz blachy sa jak puszka latwo o wgiecia itp ale w koncu to nie mercedes
~Technogil
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Wyposażenie samochodu oraz jego trwałość są bardzo dobre, a cena samochodu w swoim segmencie raczej niewysoka, no może średnia. Ale jest dużo aut sporo droższych a niekoniecznie lepszych. Według mnie niska cena wysoka jakość :)
~Dark. Masz jakieś pyt. pisz.. darekdk@interia.pl napewno odpisze.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Podzielam opinię poprzedników, jeżeli byłaby tansza, zyskalaby tych nabywcow ktorzy majac kase w kieszeni kupują golfa, albo polo(chodz to praktycznie to samo) bo cenowo jest mala rooznica, a wolą mieć znaczek VW a nie S. :/
~Niuniu72
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Dała niecała 40tyś złotych za Signo 1.4 kolor brylant, z seryjnym radiem, plus blokada skrzyni biegów, autoalarm silicon z systemem antynapadowym i kilkoma dodatkami i ubezpieczeniem. Czyli jak na taki nowy samochód to nie za dużo.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.4 16V 75KM 55kW
8,3
~boban
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ale tylko dlatego "dobrze", że jak napisą;lem wyżej jest to mój kolejny seat i mam specjalną cenę -za 47.000 tys. mam w sumie full wypas - "normalna" cena za to co ja mam to ok.8.000 więcej - grzechem byłoby nie brać :)