Lista ocen Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW 2008-2012 (33)

~golotheman
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Jestem zadowolony. Autko da się lubić i jest przyjemne w prowadzeniu. Jak myślę, że gdzieś muszę podjechać coś załatwić, to mam banana na twarzy - o czymś to świadczy. Pozostaje liczyć na bezawaryjność :) Wnętrze podoba się wszystkim - może duża ilość plastików potrafi odstraszyć, ale i tak ich faktura jest przyjemna - sam posiadam połowę plastików z charakterystycznym delikatnym ogumieniem - miękkim plastikiem. Zmienia to wszystko.
3,8
~ja
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Wydanych na to auto pieniędzy nie żałuję. Gdybym jeszcze raz miał podejmować decyzję posiadając wiedzę na temat tego modelu, którą mam obecnie, wybrałbym go jeszcze raz. Auto ma niemało wad, ale ma 2 podstawowe dla mnie zalety - świetnie wygląda i daje radość z jazdy. Swoją drogą zastanawiające jest dlaczego wciąż tak mało tych aut jeździ po naszych drogach, mimo że od debiutu minęło już prawie 3 lata...
~Logan1987
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Do premiery nowego VW POLO myślę, że Ibiza jest dobrym wyborem jeśli się chce mieć małe sprytne autko do miasta.
~Adaś
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
bardzo fajny silniczek, dość szeroki zapas mocy, przy spokojnej jeździe pracuje bardzo cichutko, powyżej 4000obrotów dostaje fajnego \"kopa\" i przyjemnie mruczy:) sprawia przyjemność z jazdy; wadą jest troszkę za wysokie zużycie paliwa:/ (Silnik)
3,6
~Rob
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Ogólnie uważam zakup za udany. Przede wszystkim jest to naprawdę ładne i zgrabne auto-w ładnym kolorze limonkowym w stylu Lambo prezentuje się na pewno lepiej od nowego Polo, 207, Corsy czy Clio. We wnętrzu,gdy spojrzymy na tanie plastiki to już nie jest tak fajnie. Silnik 1.4 jest wystarczający,spalanie mogłoby byc mniejsze. Zawieszenie jest przyjemnie sprężyste ale do takiego chyba muszą byc najpierw dobre drogi.
~Młody
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Ogólny wygląd auta świeży i pozytywny, agresywne linie podkreślone dobrą felgą i nic więcej nie trzeba do szczęścia. Zaskoczyło mnie kilka drobnych funkcji o których nie było wspomniane w wyposażeniu a są bardzo przydatne. Jazda autem sprawia przyjemność i nie jest męcząca. Ktoś jeszcze ma wątpliwości jakie auto wybrać?- Ja nie mam. Ibiza króluje wśród konkurentów w swojej klasie i to zasłużenie.
~Dominik
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Pierwsza opinie pisałem ok 3 lat temu przy przebiegu ok 10000. Przejechalem ok 100000 więc mogę już coś wiecej powiedzieć. W aucie oprucz oleju, świec , filtrów wymienilem tylko klocki. W aucie kompletnie nic się nie dzieje. Serwis autoryzowany - tragiczny. Po szkodzie parkingowej zalakierowany włos, po roku pęknięcia, błędne diagnozy, po w jechaniu w dziurę (taka ze pokrzywiło felgę) chcieli wymienić pól zawieszenia - w innym nie...
~ww
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
jak dla mnie, jak za tę cenę, z tym wyglądem i faktem że to ciągle wyjątkowy model na drodze - perfect :)
~Michał
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
W stosunku do ceny bardzo przyzwoicie. Ładny z zewnątrz i w środku, dobre wyciszenie, akceptowalne osiągi i ustawny bagażnik.

Usterki Seat Ibiza IV

Seat Ibiza IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paulo
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Wizualnie piękne, prowadzenie - doskonałe. Uważam, że nie ma obecnie lepszego auta w tej klasie. Nie żałuję wydanych ponad 50 tysięcy złotych!
Seat Ibiza IV Hatchback 5d