Lista ocen Seat Ibiza V (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Wahałem się z oceną, ale jednak ma to być moja szczera i nieprzerysowana opinia, więc będę szczery - niecałe 10 tys. km i już widać na przedniej masce i zderzaku dziurki po kamieniach z trasy. Lakier jest naprawdę miękki, więc trzeba o niego dbać, jeśli będzie się chciało samochód zostawić na dłużej. Nie wspomnę o tym, że już nówkę z salonu odebrałem z pięknymi "zakolami", ale tak podobno oddają każdemu, więc się nie kłóciłem... Za to kolor...
~Michal J.
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Wygląd kwestia gustu, ale mnie się podoba. Kolor czerwony desire RED jest fajny, chociaż byle deszczyk i auto do mycia. Wiem ze każdy kolor się brudzi ale miałem auto: białe (podstawowe), szare metalik, złote metalik i teraz ten czerwony. w zasadzie jest on najtrudniejszy do utrzymania dziwne nie? no... moi rodzice mieli granatową nie metalizowaną astrę 2 - tam to po myciu trzeba było auto wytrzeć bo plamy wychodziły. Nie mniej, kolor fajny i...
~Xxxx
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Karoseria jest bardzo dobra nieraz zachaczyliśmy o jakoś gałąź i nie ma ani jednej rysy to nie jak w Hyundai i30 II na tym to widać nawet jak bardziej przejedziesz paznokciem.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Lakier nie jest zbyt dobrej jakości ale to chyba przypadłość wielu współczesnych lakierów. Imitacja końcówek wydechów jest trochę śmieszna.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Tu skupię się na wyglądzie...tak rok temu jak i dziś nie ma dla mnie ładniejszego auta w segmencie. Nadal uśmiecham się otwierając bramę garażu :)
~Mirosław
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Mięciutka jak poduszka ale co zrobić takie normy teraz. Lakier z brzegów drzwi już lekko schodzi pewnie raz nie zauważyłem.
~Maksu
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie bardzo wiem co tutaj napisac ale auto przyciaga spojrzenia zwlaszcza z kolorem Desire Red. Swiatla ledowe tez robia robote.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
bez zarzutu, nie widać wad lub oszczędności w zakamarkach. Dobrze poprowadzone uszczelki.
~Pepe
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Na razie wad nadwozia i lakieru nie stwierdziłem. Jest wieloletnia gwarancja.
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Co do karoserii to jest ok chodź lakier mógł by być twardszy.