Lista ocen Seat Ibiza V (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Przede wszystkim - jest miło. "Kubełkowe" fotele są bardzo wygodne i dobrze trzymają w zakrętach. Nie brakuje przestrzeni na głowę, ręce, nogi, zarówno z przodu jak i z tyłu. Regulacja foteli jest w bardzo dużym zakresie, więc każdy znajdzie w tym samochodzie pozycję dla siebie. Na tylnej kanapie trzy osoby to może jednak za dużo, ale dwie dorosłe osoby nie będą narzekać na brak komfortu podczas jazdy. Ibiza jest na nowej płycie podłogowej,...
~autostrader
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Nigdy do tej pory nie jeździłem tak niewygodnym samochodem. Fotele przednie są zbyt miękkie (tylna kanapa ze względu na większą twardość jest wygodniejsza), nawet w najdroższej wersji FR Black nie ma możliwości regulacji podparcia lędźwiowego foteli. Fotele są też zbyt głębokie, człowiek się w nich zapada, co powoduje problem z odpowiednim ustawieniem wobec pedałów sprzęgła, gazu i hamulca. Niewygodne fotele powodują ból kręgosłupa w odcinku...
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto jest naprawdę przestonne. Mam 180 cm wzrostu i po zajęciu wygodnie miejsca za kierownicą spokojnie i z zapasem przestrzeni na kolana siadam też z tyłu. Oczywiście tylna kanapa raczej dla 2 osób niż 3 - ale to dotyczy większości aut, również sporo większych. Ogólnie ilość miejsca bardzo pozytywnie zaskakuje. Podobnie bagażnik. Owszem w poprzednim kombi miałem prawie 600 l, ale przy tej wielkości auta nie mam żadnych uwag.
~Raddisson1989
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Mam 191 cm wzrostu, niestety za mna nikt nie usuiadzie, lecz wybor padla na Ibize miedzy innymi ze wzgledu na dluga szyne do regulacji przednich foteli. Po porownaniu z nowa fiesta czy yarisem, gdzie nie moglem wyprostowac nogi. Jak dla wysokiej osoby, auto swietnie nadaje sie do jazdy.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Wg. magazynu Motor Ibiza ma najprzestronniejszą kabinę w klasie (razem z Hyundaiem I20), a ilość miejsca jest większa niż w wielu autach segmentu C. I naprawdę to czuć zarówno z przodu jak i z tyłu. 4 dorosłych pasażerów jeździ naprawdę wygodnie!
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
zaskakuje. Auto ogólnie bardzo szerokie w swojej klasie ( 178cm) więc miejsca jest bardzo dużo. Na tylnej kanapie również jest dobrze - zostaje zapas na nogi przy ustawieniu fotela na wzrost kierowcy/pasażera 180cm. Bagażnik największy w klasie ( 355 l)
~Mirosław
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
184 wzrostu bez problemów mieszcze się na wszystkich fotelach za sobą również bez dotykania czegokolwiek. Bagażnik również jeden z największych w klasie. Auto poprzez nową platformę urosło nawet na szerokość.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jak na tę klasę - bezkonkurencyjna! Ilość miejsca z przodu porównywalna z segmentem C. Z tyłu bez problemu zmieści się dwójka pasażerów po 180-185 cm bez kurczenia się czy szorowania głową po podsufitce.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto bardzo przestronne, całkiem wygodne dla czterech osób. Również bagażnik jak dotąd okazuje się wystarczający, a dwukrotnie auto wiozło moją skromną rodzinę 2+1 na wakacje

Usterki Seat Ibiza V

Seat Ibiza V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
W swojej klasie Ibiza oferuje najwięcej miejsca zarówno dla kierowcy i pasażerów (również z tyłu). Większość plastików jest twarda i podatna na uszkodzenia.