Oceny Seat Leon I Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1999-2005

Najnowsze oceny Seat Leon I Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1999-2005

4,1
~Gabriel
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Porządne auto ze sportowym charakterem. Przesiadłem się do niego z Astry G, często korzystałem również z Hyundaia i30. Leon to auto zupełnie inne niż one. Jazda nim wymaga przyzwyczajenia, ale prowadzenie go nie męczy i bardzo lekko pokonuje się zakręty. Podróż jest po prostu przyjemna. Jeśli mowa o wyglądzie to Leon starzeje się dobrze. Widać jego lekko sportową sylwetkę. Przy tym silniku nie można mówić o wciskaniu w fotel, ale pozwala już...
~Damian
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolony z autka, zrobiłem nim póki co 10tys. Jest bardzo dynamiczny i ma świetne hamulce. Części są bardzo łatwo dostępne i w średnich cenach, na pewno droższe niż do Opla, którego miałem wcześniej. Rozrząd kompletny (+ pompa wody i amortyzator paska rozrządu) kosztuje 1000 zł (rouville), za sprzęgło dałem 600 zł, Zawieszenie jest tanie i proste w obsłudze.
~Michał
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Jak dla mnie samochód jest wykonany świetnie. Jeździ dynamicznie przy tym dość ekonomicznie. Wygląda rewelacyjnie z zewnątrz jak i w środku - na pewno nie jak 11 letnie auto. Może to tylko kwestia mojego modelu bo mam wersje ze wszystkim co może być w tym modelu poza pamięcią ustawień foteli.
~suwart@o2.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód wart uwagi, dzięki silnikowi 1.8 20V można niezłe pośmigać, nie jest to oczywiście demon szybkości ale 200km/h poleci. Usterki typowe, ale niezbyt drogie. POLECAM! Zapraszam do przeczytania pełnej opinii
3,1
~prot1001@gazeta.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Stracil w moich oczach gdy na przeglodzie po 3 latach serwis poinformowal mnie ze fabryka zamontowala niewlasciwa chlodnice i trzeba wymienic :-)))) Zalozyli mi chlodnice od Skody. Importer wyparl sie odpowiedzialnosci. Lakier bardzo podatny na drobne uszkodzenia. Plastiki z czasem przestaja plynnie pasowac.
~Mariozo
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Super auto za te kasę . Moje obecne bije na łeb . Choć podejrzewam że jak bym miał możliwość zakupu jeszcze raz to wziął bym wersję cupra A obecna by została dalej w domu dla żony :)
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
11,1
2,2
~lok00
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Porownujac do moich poprzednich aut czyli ,golfa IV,audi a3-3d,stilo-3d,zdecydowanie najgorszy leon,takze jesli chodzi o usterki - ogolnie rozczarowanie
~putek
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
chcialem Golfa IV,gdybym go kupil zrobilbym najwieksza glupote w zyciu.LEON jest niesamowity, polecam go wszystkim. z silnikiem 1.8 20V naprawde mozna poszalec/podciagniety do 140 KM/
~MANIEK
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Ładny wygląd,dobre osiągi,ciekawe wnętrze,troche twarde zawieszenie,głośny silnik,za tą cene bardzo pozytywnie.
~oldaczek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Wspaniały samochód, polecam dla ludzi lubiących dynamiczną jazdę. Jest spory bagażnik i 5 miejsc, w sam raz na wczasy dla 2-3 osób. Niestety jestem teraz stałym bywalcem serwisu :(
Seat Leon I Hatchback