Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW 1999-2005 (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leon-ts@tlen.pl
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Dla mnie niezawodny. W przeciwieństwie do wielu malkontentów wiem, że samochód to rzecz MECHANICZNA i mogą się popsuć pewne sprawy. Mnie na przykład nie działa podgrzewanie siedzenia kierwcy - dla mnie nie ważne i tak bym nie korzystał :) Ogólnie bez zastrzeżeń :)
~Mateusz
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Przede wszystkim problemem są uszczelnienia drzwi, jest to już oklepany temat i jest skuteczna metoda na zwalczenie tej usterki. Sypią się też czujniki otwarcia drzwi które znajdują się w zamkach drzwi, jeżeli nie uda się naprawić trzeba wymienić cały zamek.
~Leo
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Drobne usterki, ze względu na wiek samochodu, są nieodłączną częścią Leona. Psujące się mikrostyki w zamkach, wylewający się panel klimatyzacji, mrygające lampki we wnętrzu czy od czasu do czasu jakiś urojony check engine.
~Marcin
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
A to migało podświetlenie zegarów 5 min roboty, działa, A to przycisk się przycina, obieg zamkniety padł, w polowie otwarty jest, Ekranik od climatronica jest wylany co jest chyab plagą tego modelu i nie tytlko...
~gucio19
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
od kupna oprócz podstaw (tj. rozrząd, świece, filtry, pompa wody itp) wymieniłem czujnik położenia wału (250 zł) reszta jak najbardziej OK
~Mibay
Jak narazie siadla mi tylko cewka no ale 150zl nie moje
~Adam
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
NIe przydarzyła się ani jedna
~marcin
No niestety pierdoły wkurzają