Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW 1999-2005 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leon-ts@tlen.pl
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Też znakomity! Wg mnie idealny kompromis między miękkością i twardością. Oczywiście to nie jest miękkie zawieszenie - ale takiego właśnie szukałem! Natychmiastowa reakcja na każde moje polecenie. W efekcie nie lubię wysiadać z tego auta :) Byłem też zainteresowany wersją 4x4 jednak wg mnie haldex nie jest idealnym rozwiązaniem (wolałbym stały napęd) no i mniejszy bagażnik! Napęd na przednią oś w zupełności wystarcza
~Mibay
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Samochód prowadzi sie pewnie nawet przy duzych predkosciach trzyma sie na zakretach tylko twardy jak na nasze dziurawe drogi ale jak komus to nie przeszkadza to polecam bo na rownej drodze poprostu sie plynie.
~Marcin
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Trzyma sie drogi w przyzwoity sposób. Podstawa - dobre opony i sprawne hamulce. I oczywiście zawieszenie. Jeszcze w nim nic nie robiłem...jedynie łożyska w kołach.
~Mateusz
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Zawieszenie twarde, dobrze trzyma na zakrętach. Ale musimy liczyć się z małym prześwitem. Nie da się wjechać w źle utrzymaną gruntową drogę. Warto kupić jakieś dobre opony.
~krzys126
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Zawieszenie troszkie sztywne ale za to dobrze spisuje sie przy dynamicznej jezdzie.
~Mati93
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Sztywno, wersja top sport.
~Adam
Prowadzenie precyzyjne