Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005 (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert Parys - GG 5475356
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność do przodu jest ok, z wyjątkiem widoczności na bok - mam 185 cm wzrostu, fotel odsunięty na maks i z boku widzę .... słupek środkowy. Na przejazdach trzeba się mocno wychylać żeby coś zobaczyć. To jest niewątpliwy minus. Do tyłu widoczność przeciętna, wysoki tył i mała pochylona szyba nie ułatwiają sprawy. Pomaga wyjęcie środkowego zagłówka, umiejętność jazdy "na lusterkach" mocno wskazana. Ogólnie przeciętnie.
~M4rcus569
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o widoczność jest ona dobra ale przy cofaniu trzeba naprawdę uważać gdyż kąt nachylenia szyby w połączeniu z jej wysokim umiejscowieniem sprawia że nie widać gdzie się samochód kończy
~Swato92
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
We wszystkie strony bardzo dobrze. Dla mnie nie ma problemów. Fajnie przy cofaniu, że światła tylne są niemal na równo z końcem auto, ułatwia to sprawne manewrowanie.
~Bartek D.
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Taka sobie, wysoki tył i nie za duże lusterka (po liftingu). Mimo tego auto jest ścięte z tyłu i łatwo wymierzyc odległość przy cofaniu nawet bez czujników cofania.
~adamek@tlen.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mała tylna szyba w początkowym okresie sprawia trudności, ale można się przyzwyczaić - zmusza do korzystania z lusterek bocznych, widocznść do przodu i na boki OK
~Bono
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z tyłu żadna (hahah) kto ma ten wie. Z przodu przeszkadzają mnie słupki boczne i opadający lekko dach (ale jestem wysoki i może dlatego muszę się czasami schylać pod światłami).
~markez12
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
- w miarę dobra minusem jest jedynie widoczność przez tylną szybę jak załóżmy chcemy gdzieś zaparkować do tyłu tutaj bardzo pomocne byłyby czujniki parkowania
~Zadowolony z zakupu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność bardzo dobra. Jedynie tylna szyba i bieg wsteczny może być utrudnieniem dla osoby, która wybiera jako pierwszy samochód.
~Davisiek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
widoczność średnia! rewelacji nie ma, ale auto konstruowane i projektowane na sportowe wiec dziwić sie nie można

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Drabina
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jedyny minus to cofanie w nocy, nie dużo widać ale dla kierowcy (nie początkującego) da radę
Seat Leon I Hatchback