Ocena kierowcy - Seat Leon II

KORNEL, 11 lat temu
Silnik 2.0 FSI 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Seat Leon II 2.0 FSI 150KM 110kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Inne : UKŁAD PRACY SILNIKA JEST WSPANIAŁY W AUCIE ZASKOCZYŁO MNIE NIEMALŻE WSZYSTKO MIŁO SIĘ PODRÓŻUJE KIEDY TRZEBA PRZYŚPIESZYĆ WYPRZEDZIĆ MA KOPA NIE MA PROBLEMU Z WYPRZEDZENIEM JEST BEZPIECZNE A ZARAZEM EKONOMICZNE POLECAM SILNIK 2.0FSI JEST BARDZO DOBRY
CAŁOKSZTAŁT AUTA NA 5 Z PLUSEM STYLIZACJA AUTA LINIA NADWOZIA WNĘTRZE A ZARAZEM WYGODA IDEALNE!!!
idealnie się wkręca na obroty i płynie po drodze wielka przyjemność podróżowania
biegi wchodzą idealnie trochę słabe 1i2 ale 3,4,5,6 bardzo mocne biegi sądze,że doskonałe
układ jezdny zadziwia jadąc tym autem podróżujey jakbyśmy jechali autem za ponad 200tyś
widocznosc dobra niemalże jak w każdym aucie
wielki plus
wszystko działa sprawnie bez zarzutu nie psuje się
jest bardzo dużo miejsca w aucie fotele kubełkowe trzymają bardzo dobrze,a za razem bezpiecznie i wygodne
wyciszenie auta dobre nie słychać nadmiernych stukotów i szumów tylko opony z asfaltu
sądze,że jak na 150 CIO KONNY SILNIK ZUŻYCIE PALIWA JEST B.DOBRE PO TRASIE SCHODZI NAWEWT PONIŻEJ 6 PO MIEŚCIE OKOŁO 8,2-9,1 A ŚREDNIE TO OKOŁO 7,2LITRA
SĄDZE,ŻE ZA AUTO W IDEALNYM STANIE W ROCZNIKU 2005 DONP.2006 OD 29000 TYŚ ZŁ DO 34.000 ZL KUPI SĘ WSPANIAŁE AUTO NA CENY NIŻSZE NIE MA CO PATRZEĆ BO TO ZAPEWNE ZŁOMY CENA JEST SĄDZE STOSUNKOWO NISKA ZA TEGO TYPU AUTO LUBIANE I SZANOWANE
GENERALNIE AUTO JEST NIEZAWODNE
NIE MIAŁEM,ŻADNYCH POWAŻNYCH USTEREK PRZEZ LAT 3 I NADAL NIE MAM. SILNIK FSI AKURAT TEN 2.0 LITROWY JEST DOSKONAŁYM SILNIKIEM CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O 1.8TFSI !!! ALE TEN JEST ZNAKOMITY POLECAM KAŻDEMU NIE ROZCZARUJECIE SIĘ DOBRY SILNIK PAMIĘTAJCIE JEŚLI LEON W BENZYNIE O TYLKO 2.0 FSI JEST ZNAKOMITY LUB 2.0TFSI
Seat Leon II