Oceny Seat Toledo I 1.6 i 75KM 55kW 1993-1999

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Toledo I 1.6 i 75KM 55kW 1993-1999

~przemek_wrobel@poczta.onet.pl
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
ogołnie rzecz biorąc to samochód jest zajebiście wygodny. niestety biorąc pod uwagę nasze drogi nie ma regół wszystko kiedyś się zużyje i wytrzepie. długie dystanse nie są uciążliwe. bardzo lubię swój samochód i powiem szczerze miałbym problem na jaki go zamienić. chyba że na nowego Toledo. części są tanie ale trzeba się natrudzić żeby znaleźć tanie, ogólnie cały silnik to VW Golf II - taniocha. nie dokonywałem żadnych przeróbek tuningowych,...
3,6
~Dejwid
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
Samochód pakowny i przyjemny w prowadzaniu ale sporo drobiazgów zadecydowało że się go pozbyłem. Kupiłem używany jeździłem 5 lat i zrobiłem nim ponad 120 000km. Przy przebiegu 289 000km silnik nie brał ani grama oleju.
~karizma2009@interia.pl
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
niemiecka precyzja ( kultowy silnik 1.6 ) i hiszpański temperament ( ogromny bagażnik ;-) ) a tak na serio .. Najlepsze auto rodzinne w tej klasie cenowej.. przejechałem tym samochodem 5 razy trase z Hiszpanii do Polski - zero problemów poza drażniącym trzaskiem tapicerki w samochodzie jest naprawde przyjemnie .. mam trójkę dzieci i trzy foteliki z tyłu to żaden problem ( przerobione pasy z tyłu ) POLECAM !!!!!!!!!!!!
4,1
~Roadunner
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
Moj egzemplarz posiadam od nowosci, czyli jestem jego wlascicielem od 10 lat. Jest bezwypadkowy, garazowany i bardzo zadbany wiec moze dlatego taka moja opinia o tym pojezdzie. Moi dwaj bracia tez mieli te modele tylko z mocniejszymi silnikami(uzywane) i tez nigdy nie narzekali.
~goniaskejciara007@buziaczek
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
jeżeli możesz kupić z małym przebiegiem godny polecenia, po 150000 km praktycznie wszystkie elementy które się muszą wyeksploatować będziesz musiał wymienić, polecam silnik gaźnikowy - niska cena instalacji LPG / przjechałem już 80000 bez oznak zużycia silnika/
3,6
~slawomir.rosiak@amis.biz.pl
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
Auto z 1994 roku, jestem 3 właścicielem.Wersja podstawowa bez dodatków.Największym atutem tego auta jest ogromny bagażnik i doskonały silnik VW 1,6i. Z blacharką nie najlepiej, w tym roku będę zmuszony do małych poprawek (rdza). Przejechałem tym samochodem 4 x Europę z całą rodziną i nie miałem żadnych niespodzianek. Auto bezawaryjne, ale to zasługa podzespołów z VW.

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~amik111@poczta.onet.pl
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
duży (550 l bagażnika + klapa otwierana z szybą -> do środka można wjechać maluchem, chociaż trochę będzie wystawał) bezpieczny ze względu na strefę zgniotu, bardzo rozsądny układ jezdny i dobre hamulce no i wszystko na niemieckich częściach....
~Mikołaj
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
Duży, wszechstronny, wszystko się do niego zmieści, do tej pory żadnych usterek, klima i ogrzewanie działają bardzo dobrze, z tyłu faktycznie ograniczona przez podniesiony kuper i spoiler (w moim przypadku) widoczność, ale jak ktoś nie potrafi parkować tyłem :) to mu wszystko będzie przeszkadzać.
~Bolido
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo dobry samochod, swietnie mi sie go prowadzilo. Pojemne wnetrze, tanie utrzymanie.
~waski7702@o2.pl
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
polecam auto dla rodziny ktura dużo jeżdzi, auto jest pakowne, mówie tu o chaczbeku.