Seat Toledo I 1.9 TDI 110KM 1996-1999 - Oceń swoje auto

Seat Toledo I 1.9 TDI 110KM 1996-1999

z przebiegiem 212 000 km, wyprodukowany w 1998 roku
loloogon
dodał ocenę 10.08.2009 23:50:44, jeździ tym autem niecały rok

Jeśli chodzi o całokształt to bardzo chciałbym ocenic na 5 ale niemoge bo miałem troche poroblemów z naprawą cześci ekspolatacyjnych samochodu+ co najgorsze złapałą go rdza w 3 miejscach.

Silnik bardzo dobrze chodzi nie dusi sie i trudno go "Zgasic" Silnik w tym aucie to bardzo Mocny +

Jest w miare dobra ale mogło być lepiej.

Nie mam zdania

Emiare dobra

Ok

Duży +

Jak dlamnie jest OK ale moi pasażerowie mają czasami problemy.

Ok.
autodna

Zużycie paliwa małe duży + ale troszke awaryjny..

Moje auto kupiłem w lutym 2009r kupiłem ostatni wypust tego modelu na rynek i auto jest w full opcji 4x el szyby el lusterka pół skóra(Naprawde coś genialnego) alufelgi sportowe zawieszenie sportowe porgi spoiler i to chyba wszystko.

Tutaj bardzo duży - Nie ma auta doskonałego drobiazgi niestety bolą w tym aucie.

Zdarzają sie ale to bardziej częście ekspolatacji takie jak hamulce przeguby itp.
Kupujesz części we własnym zakresie? Sprawdź naszą ofertę!

Spalanie 1.9 TDI 110KM 1996-1999

Diesel [l/100km]
5,9

6,0

6,5

5,3

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Oczywiscie że silnik nie dość że dynamiczne 110 koni pozwala rozpędzic sie do 195 km/h bez większych problemów to jeszcze małe spalanie duży + dla oszcędnego silnika TDI 110km.

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

Miałem troche porlbemów z centralnym zamkiem

RDZA RDZA JESZCE RAZ RDZA :(

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 TDI 110KM 1996-1999