Ocena kierowcy - Seat Toledo I

Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1999
Seat Toledo I 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : Rewelacja
Fajny sedan z sportowym zacieciem
Silnik ? jak to silnik vw czyli pospolity klekocik ale fajny dla ucha...
Biegi u mnie wchodza płynnie , ten 5 bieg jest rewelacyjnie dlugi przy 60km\h auto sie nie dusi tylko płynnie jedzie.
mam oponu 195 i nawet jestem zadowolony z calego ukladu jezdnego , po zakretach z rozsonną predkoscia wchodzi czysto :)
Widocznosc z przodu jest dobra . Gorzej z tyłu, troche słabiej ale nie ma tragedii . w koncu mamy lusterka
jestem bardzo mile zaskoczony z ogrzewania zima . chwila czasu i juz jest cieplo, latem klima tez daje sobie spokojnie rade.
kierowca i pasazer z przodu maja wygodnie, nie wiem jak z tyłu bo nie mialem okazji tam jechac ,ale wiozlem niedawno z tylu 3 osoby sredniej postury ponad 700km i nie narzekali wiec chyba zle nie jest
i tu troche inaczej, jest troche głosny ale w koncu to jest diesel do tego tdi. auto nie za dobrze wygłuszone moglo byc lepije....
zużycie paliwa jest dla mnie bardzo milym zaskoczeniem mimo swojej masy to jest to bardzo ekonomiczny samochod w trasie potrafie zejsc ponizej 5.5 l\100km . w miescie nie przekroczyl mi 6.5 litra . a nie jezdze jak emeryt . w koncu TDI tez musi czasami sie wyczyscic :D ceny czesci nie sa drogie , duzo elementow i czesci idzie dostac na szrotach i w internecie za tanie pieniadze.
zrobilem tym autem przez 3 miesiace 5600 km i oprocz wymiany oleju i filtrów nic wiecej nie robilem.
jedyna powazna usterka co moze sie przytrafic to niestety Turbinka... koszty regeneracji wachaja sie od 800 w góre

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

5,4