Oceny Seat Toledo I 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-1999

Najnowsze oceny Seat Toledo I 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-1999

3,8
~therunner@o2.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto całkiem ciekawe, zwłaszcza że jego cena jest dosyć niska, a samochód oferuje nam super silnik (1Z 90 km montowany jest przecież w Passatach B5 czy Audi A4). 90 KM przy tak lekkiej gablocie to jest aż nadto, czuć jakby było tam znacznie więcej. Silnik jest bardzo elastyczny, ciągnie już od najniższych obrotów. Natomiast w Seacie jest bardzo słabo wyciszony, miałem golfa TDI 110 KM i wyciszenie było na dużo lepszym poziomie. Kolejną wadą...
~Madejski Piotr
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogolnie jestem bardzo zadowolony z wyboru Seata Toledo okazał się idealnym autem dla rodziny która potrzebuje dużego, wygodnego i komfortowego auta z dobrym wyposażeniem, oszczędnym silnikiem, bezawaryjnego i trwałego a kosztującego niewiele
~ Drzymała-seat smok
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobry sprzęt, określiłbym to mianem-niemieckie podzespoły ale hiszpański temperament.Dobre sprawdzone silniki zwłaszcza 1.9TDI.Gorzej z blacharką ale to już chyba taka nowa moda że wszystko wyłazi po 7-8 lat na zewnątrz.Bardzo dobrze się prowadzi, zużycie paliwa na trasie też małe.Jak na razie to brak mi słów na sprawność tego auta.Kupiłem 11 letni a zużucia silnika i części nie widać , poprzednik dbał jak trzeba o autko.Kto kupi a zadba nie...
3,7
~Robert
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Moje pierwsze auto.. Poza usterkami, ktore mialy prawo wystapic ze wzgledu na wiek, nic powaznego sie nie stalo przez 2 lata uzytkowania. Jezeli wyprodokowany by zostal od nowosci to bym kupil.
2,8
~Dalajlama
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Blacharka no koszmar każdego kierowcy. dziury dosłownie wszędzie. Przerdzewiałe kielichy amortyzatorów. Podłoga tak dziurawa ze mógłbym hamować nogami niczym Flinston. Nawet szyberdach nieszczelny.
~Polecam, Patryk Stotko
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Trochę "kanciasty", ale ogólnie bardzo ładny z wyglądu. Bagażnik ogromny. Plastiki trochę niedopracowane, mogli się bardziej postarać. Ogólnie nie narzekam.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo I 1.9 TDI 90KM 66kW
5,1
~woocashm
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Myślę, że warty rozwagi jeżeli dysponujesz niskim budżetem. Ze względu na kufer spełnia zadanie auta rodzinnego. Nie zamieniłbym na golfa.
~bystra
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto godne polecenia, choć między wersją 90KM a 110KM istnieje przepaść technologiczna: różnica w hamulcach, koło dwumasowe, klimatronic, itd.
3,7
~sebdas28
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód jak na swoje lata i przebieg trzyma się dzielnie denerwuje tylko skrzypiąca deska rozdzielcza a po za tym super auto. polecam
~macki21a@wp.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik rewelacja. Komfort w prowadzeniu auta. Niestety blachy nie nadążają za resztą i progi musiałem już wymieniać.