Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback (504) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 936 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Purch.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Naprawdę solidnie wykonany samochód, zapewniający dobry komfort jazdy. Nie był tani (prawie 50 tyś), ale tanio to można mieć Poloneza (tylko jakość nie ta...). Za tę kwotę (wersja Joy) jest klima, 4 poduszki, ABS, elektyczne szyby przód, alufelgi, skórzana kierownica. Byłoby super, gdyby nie fatalne fabryczne opony (słowackiej marki Matador), strasznie głośne, śliskie na mokrym asfalcie, szybko ulegające wyząbkowaniu. Do auta za 50 tyś....
~Franz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Cóż... Fabia była atrakcyjna cenowo w czasie, gdy ją kupowałem tylko z silnikami czeskimi 60 i 68 KM, które pamiętały jeszcze Skodę 120. Ich modernizacja nie wystarczyła do uzyskania nowoczesnych jednostek napędowych. Gdy myślimy o kupnie Fabii z lepszymi silnikami niż obecnie sprzedawana 1.2 jej cena przestaje być atrakcyjna. Teraz rozejrzałbym się za jakimś japończykiem, może bogato wyposażonym Suzuki Swift lub Mitsubishi Colt.
~Y - uaktualnienie
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Ja akurat kupilem je tanio (40000zl z 8000km przebiegu stalo an wystawie w poznaniu potem jezdzil nim jakis pracownik skody) do tego auto w pelnej mozliwej opcji lacznie z ksenonami poduszkami skorami itd. Lepiej wyposazone niz nie jedno auto klasy sredniej jednak kupic je totalnie nowe i zaplacic za nie ponad 85tys... Cos jest chyba nie tak. Acz kolwiek w poruwnaniu z konkurencja jest bdb.
~spiekielko@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Trzeba powiedziec ze za bezwypadkową i dobrze wyposarzoną fabie trzeba zapłacic sporo ale ta inwestycja sie opłaca Ja na początku byłem sceptykiem jesli chodzi o tą marke jednak z upływem czasu nabrałem przekonania ze to naprawde dobrze zainwestowane pieniądze i wbrew wielu opiniom nie traci az tak na wartości,nie ma tez problemu ze sprzedaż tego modelu chętnych jest wiele
~Krzysztof S. - Kriszol
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Skoda po połączeniu z VW zyskała bardzo dobrą pozycję wyjściową do konkurowania i innymi znanymi markami samochodów jak np. PSA. Warto się zastanowić gdyż pod maską Fabii jest wszystko co najlepsze z VW a to nie wymaga reklamy, cena natomiast nie zabija potencjalnych klientów co widać na polskich drogach - Fabia jest naprawdę popularna a to reklama sama w sobie.
~pawel@pinkpress.pl
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
wyposazenie standartowe - 4 poduszki, pelna elektryka (szyby i lusterka), automatyczna klima, ABS, EDS + ASR, alufelgi, centralny zamek, podgrzewane wszystkie spryskiwacze (reflektorow - wysuwane), podgrzewane fotele, chlodzone schowki, itd, itp – 58.000 zl - za ta cene (choc nie jest mala) trudno byloby kupic tak wyposazony samochod i to jeszcze z takim silnikiem
~slavo; slavovw@o2.pl
Hatchback 1.4 68KM 50kW
o stosunkach się nie wypowiadam ale jak przyjdzie ochota to i pies kota wyłomota. No tak na serio to za to że tanio się jeździ to powiedzmy że wózek wart tych pieniędzy które wydałem kupując 2,5 letni samochód z przebiegiem 41 242km od szefa mojego kolegi . po zagazowaniu koszty jazdy spadły ale odwiedziny w warsztacie nad program są częstsze.
~Unnamed
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Powiem tak,nad kupnem samochodu rozmyslałem ponad 1 rok czasu,analizowałem wiele ofert innych mark sam. iszczeże powiem oferta skody wypadała najlepiej, za te pieniądze mogłem mieć segment wyżej sam. ktos powie ,ale nie diesla,a tu był i to całkiem nieżle wypasiony. A najważniejsze że mam niesamowita radość jak nią jeżdzę i to chodzi !!!
~Janusz - Poznań
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto jest nieco za drogie co do swojej jakości. Ja dałem się złapać na świetny marketing skody i troche żałuję bo mogłem kupić nową fiestę albo Clio w porównywalnej cenie. Więcej nie dam się nabrać pocieszające jest jednak to że odziwo fabia ma dobra opinię w Polsce wiec łatwo znajdę kupca na rynku wtórnym. Wiecej nie kupie Skody zawiodłem się.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~T.
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Tylko w Skodzie można tak dowolnie komponować wyposarzenie - np. nie mając poduszki pasażera ani nawet elektrycznych szyb i centralnego kupić sobie klimę (dużo tańsza niż u innych marek), np. w Volksvagenie można kupować elektrykę tylko w kosmicznie drogich pakietach (np. do elektr. szyb trzeba wziąć lusterka i alarm - całość około 3000zł, żenujące)
Skoda Fabia I Hatchback