Oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 60KM 44kW 2000-2006

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 60KM 44kW 2000-2006

3,7
~robert991@tlen.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
Ciagły problem z łącznikami stabilizatora, mam też problemy z elementami gumowometalowymi zawieszenia i poszły mi łożyska z przodu, ale jak na Combi robie z tego całkiem szybkie autko, założyłem gaz zaraz na poczatku nie polecam, lepiej diesel albo juz jeździć na bęzynie, ogólnie polecam ale kupujcie wersje komfort ja mamClasic mało wyposażenia.
~sambik
Kombi 1.4 60KM 44kW
Jeżeli wziąść poprawke na rodzaj silnika (1.4 60 KM) to generalna ocena 4.5. Mógłbym co prawda wiecej zarabiać i kupić 75 KM albo diesla, ale że nei zarabiam to musi mi wytarczyć to co mam :-). Nie mam żadnych kłopotów z awariami, jedyny duży minus to zużycie paliwa : w lecie miasto 8.5l poza 7.5 l - jazda dynamiczna ;-)
~pawelek83@op.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
Myślę ze Skoda Fabia to udany model, ktory posiada o wiele wiecej zalet niz wad. Chce ocenic ten pojazd obiektywnie i naprawde polecam Fabie tym ktorzy w tym momencie szukaja pojazdu tej klasy. Uwzam ze silnik 60 konny jest wystarczajacy, jezeli ktos nie ma rajdowych aspiracji, ale jak juz wczesniej wspomnialem wystracza do dynamicznej jazdy po miescie.
~Włodek
Kombi 1.4 60KM 44kW
Za tę cenę nie było nic lepszego. W standardzie: 4xpp, ABS, komp. pokładowy, el. szyby przód, cent. zamek, wspom. kier., regul. fotela kier., regul. kierownicy w 2 płaszcz. Z radiem CD, pakietem w PZU i lakierem metalik zapłaciłem 40700 zł. Za Corse czy Polo z takim wyposażeniem to wydatek 5-7 tys. większy. Rocznie robię ok. 6-7 tys km. Dla mnie samochód idealny.
~Fabio74@wp.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
mija rok i jestem bardzo zadowolony, oby tak dalej z usterkowością , jestem mile zaskoczony dynamiką najsłabszego silnika, jeżdziłem TDi Fabią (3000 km) silnik rewelacyjny żałuję że mnie nie stać na wersję combi bo to ładne auto o osiągach klasy GTi Golfa nie mówiąc o wersji z Chipem(ok. 130 KM)
3,8
~waldemar@scieslicki.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
Auto ogólnie dobre.dobrze się prowadzi ,posiada wystarczająco dużo miejsce dla pasażerów,mimo drobnych usterek uważam go za niezawodne.Kupiłbym go jeszcze raz tylko z lepszym silnikiem.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~opakowania@tubeks.strefa.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
2 łożyska 2łączniki stabilizatorów termostat komputer wydech kratki nawiewu cewka dużo pali sprzedaje niech sie czesi męczą .
3,5
~TKACZYK
Kombi 1.4 60KM 44kW
Po przejechaniu 45.000 wymieniłem gumki stabilizatora (stan naszych dróg) za duże zużycie paliwa zwłaszcza w cyklu miejskim.
3,2
~Radek
Kombi 1.4 60KM 44kW
Bardzo ładna linia nadwozia, brak poważniejszych usterek, dobra ergonomia, auto miłe w prowadzeniu, ale silnik zbyt słaby. Modele z bogatym wyposażeniem wydają się rozsądnym zakupem wśród aut klasy C
3,7
~Heniek z T.G
Kombi 1.4 60KM 44kW
Dobre auto na krotkie trasy.Malo wygodny fotel-dretwieja nogi po dluzszej jezdzie.
Skoda Fabia I Kombi