Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2007 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~meniu
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Dałem 11.900PLN za 8 letnie auto w bardzo dobrym stanie. Jak za te pieniądze to jestem bardzo zadowolony. Auto jest dobrze wyposażone (wersja Mint) i w sumie niczego więcej nie potrzebuję. Za te pieniądze nie znalazłbym lepszego auta.
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Doskonale, auto jak na swoja cenę jest dobrze wykonane. Mam porwnanie z VW Polo z tych samych lat produkcji i Skodzie naprawdę niczego nie można zarzucić na minus.
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Nie jest to co prawda auto dla vipów ale wygląda ładnie i jego cena w porównaniu do podobnej klasy modeli u konkurencji jest atrakcyjna :)
~DonMartinni
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Zapłaciłem nieco więcej ponieważ auto kupiłem od dilera skody (\"sprawdzone auto\") ale przynajmniej mam pewność co do przeszłości i jakości samochodu.
~RamzesVII
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
na poczatku wydaje sie że jest dobra, ale sumując wszystkie wydatki to nie wiem czy czeszka wypada dobrze
~Falcon
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Najlepiej kupić po okresie gwarancyjnym. Skoda wtedy traci na cenie najwięcej a później już trzyma cenę.
~Szymciasty
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Moja Fabia była służbowa, więc nie mogę wypowiadać się o cenie, choć wydaje mi się, iż było OK
~zen
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
nie jest wart tych pieniędzy, wewnąrz ciemno jak wkarawanie pogrzebowym
~C-driver
Bardzo dobry

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej Świątek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Świetny stosunek ceny do jakości.
Skoda Fabia I Kombi