Lista ocen Skoda Fabia I (993) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1099 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blade94@vp.pl
Hatchback 1.4 68KM 50kW
od nowosci wymieniam tylko olej co jakies 100 tys km, biegi wchodzą jak w masełko (musiałem wymienic przeguby ale to normalne przy takim przebiegu orginalne wytrzymały 160 tys km
~info@polstein.pl
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
problemy z wrzuceniem jedynki i trójki, ale prawdopodobnie debile z serwisu nie potrfią tego wyregulować, bo proszę o to cały czas. Generalnie skrzynia jest dobra i przemyslana.
~mariusz.makowski@interia.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
skrzynia VW - czy trzeba cos jeszcze pisac? Maselko, porownywalem z innymi samochodami - najbadziej komfortowa, chodzi bardzo lekko. Zdecydowanie skrzynie daje jako najwiekszy plus.
~sidorowski
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
kilka razy "trójka" mi zgrzytnęła. Biegi "wchodzą" łatwo i precyzyjnie. Jedyne zastrzeżenie mam do umiejscowienia wstecznego, zdarzyło mi się wrzucić wsteczny zamiast "jedynki".
~Wojtek
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Skrzynia super, działa bardzo precyzyjnie z odpowiednio dobranym oporem, skoki lewarka krótkie, jedynie nieraz zacina się wsteczny, czasami, ale naprawdę rzadko zacina się jedynka
~M. M
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Biegi właczaja się bardzo precyzyjnie nic dodac nic ując ale samochod własciwie ciągle nowy więc no ...jakby się cokolwiek zepsuło to bym się jednalk mocno ździwił
~CZU
Sedan 1.4 TDI 75KM 55kW
Skrzynia wydaje się dobrze zestrojona biegi chodzą lekko, jednak gdy robi się nawet trochę zimniej staje się mocno toporna (przechodzi po kilku minutach od uruchomienia slnika).
~MP
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Biegi w tym aucie czasami trochę twardo chodzą, zwłaszcza na zimnym silniku. Ale generalnie nie jest źle. Bardzo krótka "jedynka" to ogólnie specyfika skody, wszystkie tak mają.
~kpc
Hatchback 1.4 68KM 50kW
dobrze zestopniowana, absolutnie zadnych pomylek przy przelaczeniu - trzeba byc super zdolnym zeby to zrobic, byly problemy z wlaczeniem trojki ale po 5000 km przeszly
~nafciarz
Hatchback 1.4 68KM 50kW
swietnie zestopniowana. mimo iż przesiadałem się z diesla nie miałem większych problemów z ładną jazdą. tylko na niskich biegach trochę szarpie ale to wynik mojej ciężkiej nogi