Oceny Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW od 2010

Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW od 2010

2,2
~Miłek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Ogólnie troche wszedzie sie rozpisalem wiec jest co poczytac. Juz troche jezdze tym samochodem i tak jak pisałem w innych podpunktach. Jezeli ktos szuka auta bezawaryjnego to napewno to auto tym nie jest. Oprócz kilku naprawde powaznych awarii ciagle cos jest nie tak. Jak nie zawieszenie, to jakas uszczelka itd.itd. Nie jestem jakimś tam mega marudą ale jak na poczatku przez pierwszy rok byłem zadowolony tak teraz gdybym tylko miał pieniądze...
~roninf138
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Przyjemne małe auto. Niczym się nie wyróżnia jeśli chodzi o wygląd, ale jest dobrze wykonane. Wersja po liftingu na szczęście wygląda dużo lepiej niż jej protoplasta. Dynamiczny, całkiem ekonomiczny silnik, niezły układ jezdny. Ogólnie na +
~RobiNo
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobre auto z silnikiem 1.2 TSI 86KM (mocny silnik wystarczy popatrzeć na niutonometry, ma dużą moc już od 1500 obr, dzięki czemu możemy jeździć na niskich obrotach i mniej spalać benzyny). Jeśli dalej będzie się tak sprawował jak do tej pory bo będę długo nim jeździł:)
~Endtyme
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Kilka minusów, ale poza tym po roku jestem zadowolony. Jak ktoś nie oczekiwał, że będzie to jakość Lexusa, że silnik będzie szalał jak 300-konny, to się nie rozczarował. Wiedziałem co kupuję i w tym zakresie samochód moje oczekiwania spełnia (oprócz spalania w mieście)
3,5
~RobRock
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Nie jest zle , choć po dłuższym użytkowaniu można sie do paru rzeczy przyczepić.
~Mst321
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Z zakupu jestem bardzo zadowolony, do tej pory jeden serwis z wymiana oleju ( o dziwo nie zdarto ze mnie skory). Zobaczymy co będzie dalej.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
6,7
~Wojtek 1961
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobre solidne auto.Dobrze wykonane, nie przekombinowane wygodne i całkiem sympatyczne.Lekkie i bardzo ładne, dobrze się prezentuje na ulicy , nowoczesny wygląd i całkiem pojemny.
~Miras 1978
Bogato wyposażone , miła obsługa salonu Bielsko Biała WELM
~Robert
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Dobry samochód. Dobra jakość wykonania , rewelacyjny silnik.
~_lukasz_-
Skoda Fabia II Hatchback Facelifting