Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW od 2007 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baha
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
po 2 latach i 22400km wyciekł czynnik chłodzący z klimatyzacji w wyniku przetarcia aluminiowego wężyka przy chłodnicy i klima padła o czym nawet nie wiedziałem(sprawdźcie w swoich Fabiach czy nie trze o plastikowy element przy chłodnicy po lewej stronie).Usterke odkryto podczas przeglądu w ASO i chwała im za to.Wężyk wymieniono w ramach gwarancji i całe szczęście bo kosz to 900zł+300zł robocizna. Latem 2010 na dachu w rynienkach znalazłem małe...
~Bartek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód pod tym względem jest bardzo niezawodny. Wielki plus dla skody która zrobiła postęp w porównaniu z Fabią I, w której często wysiadały łączniki stabilizatora. Ma wszystkie oryginalne elementy zawieszenia od nowości w dobrym stanie i nic nie wskazuje na to by się one zaczynały poddawać. Miała wymieniany tylko rozrząd przy 120000 km ze względu na przebieg oraz tłumik. Samochód w większości stoi "pod chmurką" i nie posiada...
~acryl
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Dlatego dziś tu jestem i piszę na stronie. Przedziwna rzecz w czasie wyruszenia z domu. Noc, ulewa i silny wiatr, a tu zaczęły przygasać przednie lampy! Do tego mruganie kontrolki akumulatora. Szybko włączyłem światła (mam u siebie automatyczny włącznik świateł do jazdy dziennej) i jeszcze raz się to powtórzyło. Bałem się jechać! Ale incydent nie powtórzył się więcej
~fdf
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
ściąganie auta.na mokrej nawierzchni makabra.wadliwa opona ,ale usterka nadal nie usunieta.serwis "Bednarka"-łódz do lamusa.3 razy byłem i alusa niby wymienili i 109 km jazdy próbnej sobie zrobili.na belce przedniej ustawiali ale wogóle nie mają pojęcia.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Ściągała w lewo od początku (serwis usunął), wyciek płynu chłodniczego przy zbiorniczku, drzwi prawy tył źle wyregulowane (trudno zamknąć), odpadła uszczelka przedniego plastikowego słupka (czekam na sprowadzenie całego elementu).
~CHUCK
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
jak do tej pory to nic poważnego się nie dzieje. tylko przegłądy trochę kosztują W Krakowie około 1000 zł, przy 60 tyś.
~wojtek79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Nowy samochód, więc nie da się tego obiektywnie ocenić. Na razie nic się nie psuje.
~ROB79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
ODPUKAć BRAK, a jednak coś zaczyna pukać ;-))
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Zbyt mały przebieg aby oceniać niezawodność.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu