Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW od 2007 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Przestrzeni jest dużo. Auto wewnątrz sprawia wrażenie bardzo przestronnego. Nad głową jest dużo miejsca, a fotel kierowcy można bardzo wysoko podnieść i wtedy jeździ się jak w Suvie. Trochę za mało jest miejsca na nogi kierowcy, a pedały są za bardzo przesunięte w prawo. Wewnątrz jest wiele przydatnych schowków. Na bokach drzwi jest miejsce na butelki z napojami, pod siedzeniami są schowki. Główny schowek w desce rozdzielczej jest...
~baha
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
z przodu b.dobrze a z tyłu cit gorzej ale osoba o wzrocie 182cm siedzi spokojnie przy ustawionym przednim fotelu też jak dla niego. W trójkę będzie raczej ciasnawo chyba że na krótszych dystansach. Bardzo wygodne przednie fotele natomiast tylna kanapa powinna być bardziej pochylona do tyłu bo siedzi się trochę za bardzo wyprostowanym co na dłuższą mete męczy i jest poprostu twarda.POLECAM podłokietnik super sprawa bardzo podnosi komfort...
~ROB79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
AUTKO WYSOKIE. DZIEKI REGULACJI FOTELA I KIEROWNICY MOZNA PRZYJAC WYGODNA POZYCJE.BRAKUJE MI REGULACJI PASA. FOTELE TWARDE ACZ DOBRZE TRZYMAJą. Z PRZODU OGOLNIE WYGODNIE. ZA TO TYł SREDNIO CHOC LEPIEJ NIZ NP.W PUNTO CZY LINEA ( W KTOREJ SIEDZąC Z TYłU NIE DA SIE WYPROSTOWAć ). MAM KUMPLA 195 CM WZROSTU I SIE NA TYLNE SIEDZENIE FABII II ZMIEśCIł - OBAJ BYLIśMY W SZOKU.
~Fabian84
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
nienaganne sylwetki moja i mojej żony mają miejsca w fabii aż nadto, a fotel kierowcy wraz z kierownicą dadzą się ustawić pod każdego zaręczam. osobom o szerszych ramionach, brzuchach lub du.pach może być nieco wąsko. bagażnik na 2 osoby w sam raz. w ogóle to jest auto dla 2 osób max. dla rodzin z dziećmi radziłbym się skierować np do roomstera..
~acryl
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Tu mogłoby pomóc kilka centymetrów na szerokość w ogóle. Siedzimy wysoko, widzimy dużo, ale to norma w samochodzie klasy B. Kompakty w rodzaju Golfa/Aurisa/Civica dają szerszy fotel i więcej powietrza wokół pasażerów z przodu. Z tyłu nad głową i na nogi miejsca mamy naprawdę dość, a bagażnik więcej niż wystarczający
~Bartek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód jest wysoki, ale dosyć wąski, więc dla większej ilości pasażerów może być ciasno. Miejsca na nogi przeciętnie, jak u rywali, ale to tylko auto miejskie. Bagażnik dosyć duży i bardzo foremny. Największy wśród klasowych standardów w roku 2007.
~tytusr
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Z przodu przy wzroscie 189 wystarczajaco. Jedyny mankament ze przy kluczach typu scyzoryk nie moge opuscic za bardzo kierownicy aby kluczykiem nie zahaczac o kolano (prawe). Zamiast kluczyka przycisk start-stop rozwiazalby sprawe (lub mniejszy kluczyk)
~kb165
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak na rozmiary samochodu ostatnio pokonana trasa była dość komfortowa dla wszystkich 5 osób w samochodzie (trasa 1100 kilometrów)
~MAC
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Tu jestem zaskoczony. Mam 190 cm i jest ok, spokojnie się mieszcze. Jazda w dwie osoby albo 4 trochę ciasna ale też daje rade.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
6,9
8,2
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wystarczająco miejsca dla osób wysokich, zresztą pozycja na fotelu ma dużo możliwuch ustawień i każdy znajdzie coś dla siebie.
Skoda Fabia II Hatchback