Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW od 2007 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kajojut
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
I tu porażka. Samochód kupiony flotowo na firmę. Nawet z rabatem kosztował ok. 45 tyś. zł. Pomimo dość dobrego wyposażenia (klima, el. szyby i luserka, halogeny, czujniki parkowania) cena powala. To jest samochód dla bardzo bogatego emeryta, lub żony biznesmena. Przeciętna rodzina 2+2 jeżeli chce podróżować w przyzojtych warunkach za takie pieniądze kupi prawie topową 7 osobowa wersje Daci Logan Combi, lub 3-4 letni samochód klasy C w idealnyn...
~wojtek79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo atrakcyjna cena i dobra jakość. Za tą samą kwotę Skoda daje znacznie więcej wyposażenia niż inne marki. W wersji podstawowej klimatyzacja, elektryczne szyby, poduszki boczne i czujniki cofania. Bardzo dobra obsługa i niskie ceny w salonie Emida w Krakowie (polecam!). Radzę negocjować cenę bo sprzedawcy Skody mają w tym względzie duże możliwości. Okazuje się, że to auto może kosztować znacznie mniej niż w oficjalnym cenniku - nawet 10tyś...
~Fabian84
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
niemcy są bogatym krajem i jeżdżą sobie vw, a my polska biedota skodą. polecam wersje 1.4 16v jako najlepszy stosunek cena/osiągi/ekonomia odradzam wersje 1.2 ze względu na sporą masę auta. ponadto silniki 3 cylindrowe są już nieudane na desce kreślarskiej inżyniera, który je projektował ze względu na niekorzystny rozkład naprężeń blablabla
~baha
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
kupione za 43500 + diler dorzucił dywaniki,alarm i blokadę skrzyni a w wyposażeniu Ambiente klima,radio CD z MP3,elektryka okien i lusterek,podłokietnik ,4 poduszki i lakier metalik więc prawie pełne wyposażenie. W tej cenie z takim silnikiem i wyposaż. wtedy ciężko było znaleść coś lepszego
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wyważony, chociaż trzeba przyznać, że w tym przedziale cenowym (50 000 zł) jest już znaczny wybór. Decydując się na zakup nowego auta należy negocjować cenę oraz dodatkowe wyposażenie - przekonałem się, że sprzedawcy mają znaczne rezerwy w tym zakresie.
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wydałem na auto 60 tys. zł i w tej klasie nie dostałem auta lepiej wyposażonego (wersja comfort + prawie pełna lista dodatków). Kupowałem to auto z myślą o długiej ekspolatacji i ciesze się, że spełnia pokładane w nim oczekiwania.
~Bartek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód cennikowo w 2007 kosztował 51000, co nie jest okazyjną ceną jak na auto miejskie. Kupiony za 42000 jako auto demo dealera, i przy tym wyposażeniu cena była już bardziej atrakcyjna.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak za tę kasę nic lepszego nie kupicie! Chodziłem 7 m-cy za nowym samochodem i wiem co mówię, no chyba, że marzy Wam się golas z 2poduszkami i klima manualna za 5tys.
~ROB79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
ZA NIECAłE 50,000 Zł. PRZY TYM WYPOSAZENIU MOżNA KUPIC TYLKO OBKLEPANE I USTERKOWE GRANDE PUNTO. NA RAZIE JESTEM ZADOWOLONY.
~Annabel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Kupiłabym jeszcze raz wesrję z 2007 roku - po liftigu jest gorzej... Przynajmniej ja tak uważam...
Skoda Fabia II Hatchback