Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW od 2007 (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Do przodu widoczność jest dobra, aczkolwiek najwygodniej siedzi się nisko, przez co nie widać końca maski. Lusterka są trochę za małe, przez co widoczność do tyłu, na boki jest przeciętna. Z tyłu są (modne obecnie) grube słupki, a szyba wysoko położona, przez co widoczność do tyłu jest raczej kiepska. Ponad to auto wydaje się do tyłu dłuższe niż jest w rzeczywistości. Dobrze, że dają w standardzie tylne czujniki parkowania - to ratuje...
~CHUCK
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
obawiałem się jak widziałem na mieście takie autko, że nic nie widać. Ale jak dopiero się do niego przesiadłem to jestem pod wrażeniem. Wszystko widać bo ma duże lusterka i nawet nie trzeba ich ustawiać. Widoczność przez szyby jest ok. Tylko w/g mnie słupek od strony kierowcy troszkę przeszkadza przy wykonywaniu srętów w lewo na skrzyżowaniu (nie widać pieszych), ale idzie się przyzyczaić.
~Fabian84
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
do przodu na boki ok. do tyłu po skosie zwłaszcza - lipa. czujnik parkowania uważałem za zbędny, żona mnie namówiła ale okazuje się nieoceniony podczas parkowania. w zestawie z fabrycznym radiem pokazuje się na radyjku autko i symboliczne kreski-odległość od przeszkody. mega plus za reflektory soczewkowe, to jeszcze nie ksenon, alew połączeniu z dobrymi żarówkami nie trzeba niczego więcej w aucie tej klasy
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Opadająca maska z początku straszy, że się w coś przypakuje... Po 1000 km człowiek ma już wyczute o co biega. Do tyłu pomagają czujniki parkowania, więc nie trzeba się patrzeć w szybe, tylko powolutku do tyłu w lusterka i na monitor pośrodku auta.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Ogólnie dobra, ale w przedniej szybie odbijają się plastiki deski, i nie mogę się przyzwyczaić do braku kufra (poprzednio sedan). Światła projekcyjne świecą świetnie, ale blisko, może to kwestia ustawienia, muszę podjechać do serwisu.
~Bartek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach + czujniki parkowania z tyłu, które informacje o przeszkodach przekazują dźwiękowo i na ekran radia. Mimo że autko jest krótkie to pomagają przy parkowaniu.
~acryl
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Naprawdę nieźle. Co prawda spore słupki C, ale łatwo się odnaleźć przy parkowaniu. Superczułe czujniki parkowania, ostrzegające przed przeszkodą z dużej odległości. Czasem aż do przesady...
~ROB79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
AUTKO WYSOKIE I PO USTAWIENIU FOTELA MAX DO GORY JEZDZI SIE JAK W SUVIE. PATRZąC W LUSTERKO WSTECZNE MA SIE UCZUCIE ZE JEST DłUżSZE NIZ W RZECZYWISTOśCI.BRAK ZASTRZEZEN
~Kajojut
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
To mały samochód w którym wyczucie gabarytów to nie problem. Mam fabryczne czujniki parkowania, więc czasami parkuje poprostu na słuch.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~baha
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
trochę grube słupki szczególnie tylne , tak jest O.K.dla mnie ciut za wysoka pozycja za kierownicą pomimo że obniżyłem na maxa ale za to dobra widoczność
Skoda Fabia II Hatchback