Oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW od 2010

Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW od 2010

~Marcin
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Pytanie: jakie ma się oczekiwania kupując takie auto? Ja chciałem tani w utrzymaniu i serwisowaniu samochód z trochę większym bagażnikiem do codziennej jazdy i 2 razy w roku wyjazd wakacyjny. To skoda w 100% się sprawdza. Mało pali, psuje się prawie wcale ( a jak już koszty naprawa są niskie). Nie jest wygodne jak mercedes ani szybkie jak BMW.... jeżeli macie takie oczekiwania wróćcie do pytania z początku mojej opinii...
4,1
~Piter
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Samochód służbowy. Nic nadzwyczajnego - klima i elektryczne szyby. autko całkiem przyjemnie się toczy po drodze i jest w miarę ekonomiczne. W porównaniu z prywatnym poprzednikiem (Octavia I 110 KM) wypada trochę blado. Ale koszty użytkowania rewelacyjne - auto służbowe obsługiwane przez flotę :)
~freQ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Auto od nowości na taxi. Zwyczajny przeciętny samochód. Ręczna klimatyzacja i elektryczne szyby przód tyle z wypasu:)
~Mx
2,5
~Maciek W-wa
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Kiepski silnik i jego sterowanie
Skoda Fabia II Kombi Facelifting