Oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW 2010-2014

Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW 2010-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW 2010-2014

3,5
~Rafał S.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Całkiem fajne auto. wygodne dla rodziny 2+2. Duży bagażnik. Silnik nie tak oszczędny jak deklaruje producent. Trochę awarii osprzętu silnika. Jakbym szukał auta dla żony to pewnie poważnie poszukałbym czegoś podobnego. Tym bardziej że łątwo można podnieść moc silnika.
4,1
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto bardzo dobre dla ludzi którzy nie mają wyśrubowanych ambicji co do osiągów oraz aspektów wizualnych samochodu ( zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ). Jest to świetne auto dla rodzin z dziećmi, gdzie najbardziej liczy się funkcjonalość, niskie koszty zakupu, koszty utzrymania, apetyt na paliwo jak i obszerna kabina dla pasażerów oraz bardzo duży bagażnik bagażnik. Auto dla niewymagających odbiorców szukających taniego auta które ma...
~Aijkia
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
to całkiem niezłe auto, nie do zdarcia. zero problemów przez 100tys km, użytkowany służbowo na długich trasach z prędkościami autostradowymi, nie oszczędzałem tego auta, a jemu widocznie to odpowiadało
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Dobre auto jak na segment B. Pojemne, porządnie złożone. To kolejna ocena, ostatnia, auto wymieniam właśnie na nowe, ale jestem pewien, że mimo przebiegu długo posłuży nowemu właścicielowi.
4,1
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Mam dobrze wyposażoną wersję. Pojemne auto miejskie, użytkuje służbowo. Nie szanuję, a ciągle wygląda dobrze...
~Bartek
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Samochód mimo małego silnika dobrze sobie daje radę na trasie. brak poważnych usterek. (Stosunek jakość/cena)

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bulldog
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.Silnik w porównaniu do 1.9 tdi pracuje bardzo cicho.I jest bardzo elastyczny.Nie ma wyraźnej turbo dziury,zbiera się od 1500 obrotów . (Silnik)
Skoda Fabia II Kombi Facelifting