Lista ocen Skoda Favorit Hatchback (184) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Mocna dmuchawa, dobrze radzi sobie w deszczowe dni i w zimie. Ogrzewanie wydajne, zmarznąć się nie da.
~medin
Hatchback 1.3 57KM 42kW
z ogrzewaniem miałem problem ale gdy naprawiłem to nie moge nażekac bo w srodku jest ciepło jak w piecu
~bunios
Hatchback 1.3 63KM 46kW
ogrzewanie super , zima nagrzewa sie bardzo szybko , szyby nie paruja , a latem wiadomo...:)
~tomek ( j.m1@op.pl)
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Doskonale wszystko działa, tylko czasami wpadają liście do wentylatora. Pomaga motyw z damską pończochą.
~Lokomotyw
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Kiedys w zimie padl mi termostat bylo zimno ale po wymianie grzeje dobrze i nie ma pojecia zaparowane szyby
~Denis
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Nie mam z tym żadnego problemu.Nawet przy -20 st. w zimie bardzo szybko się nagrzewa.
~arek1977
Hatchback 1.3 57KM 42kW
tragedia jechałem w trasie zimą poprostu zmarzłem musiałem zakryc chlodnice moze termostat juz był siadnięty
~Piotras
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jak na mój egzemplarz bardzo dobrze.w zimę przy mrozach jak na 13 letni samochód bardzo szybko się nagrzewa.
~gzom
Hatchback 1.3 57KM 42kW
Tu jest w miare dobrze, mocno sie nagrzewa, a w lato wlanczam nawiew zimnego na maksa i idzie wytrzymac.
Dziennik kosztów dla Skoda Favorit Hatchback
9,4
11,4
~krzychu
Hatchback 1.3 62KM 46kW
ogrzewanie może być, miałem fiata125(tam to dopiero było zimno),wentylacja trochę gorsza od ogrzewania
Skoda Favorit Hatchback