Lista ocen Skoda Favorit Hatchback (184) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JAZZIK
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Wogóle nie ma doprowadzenia wentylacji do tyłu kabiny. Z przodu przy niezbyt upalnym lecie wysarcza nam wiatraczek to z tyłu jest gorąco,ludzie po twarzach czerwoni jak buraki i nie ma czym oddychać.Ratuje uchylenie szyby to na autostradzie z kolei przyjemny wiaterek dostaje się do środka wraz z kilkudziesięcioma decyBelami. W zimi jak z przydu gorąco tak siedzącym z tyłu nie radzę ściągać kurtek przez najbliższe 20 km .
~bocian
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Grzeje super ...,a wiem dlatego bo mam dziewczyne która jest strasznym zmarźluchem . No a skoro Ona twierdzi że jest jej ciepło w autku to tak naprawde jest.Twierdze tak bowiem miałem jeszcze np. Forda Sierre tam to mi marudziła że jest Jej ciagle zimno ,a tutaj mam spokój!:D Bardzo mi sie podoba to że ma nawet wyprowadzone tunele do grzania styłu pasażerowi nóg!
~grze3@gazeta.pl
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Kiepska wentylacja, głośna dmuchawa ogrzewanie przy ujemnych temperaturach wysoce niewystarczające choć może to tylko w moim aucie ponieważ jeździł nim wcześniej starszy jegomość (przebieg ca 40tkm w 10 lat) i być może układ chłodniczy był zalany wodą co spowodowało zakamienienie nagrzewnicy i stąd jej niska wydajność, ale to tylko hipoteza.
~RT
Hatchback 1.3 57KM 42kW
Bardzo trudny dostęp do szybów wentylacyjnych, boczne są całkowicie zapchane i nie ma możliwości odetkania :/ Jeśli natomiast popsuje się cięgienko od ogrzewania to kaplica ...bo trzeba cała deske rozbierać i bawić się przez kilka godzin. Poza tym bardzo wolno się autko nagrzewa
~Inżynier
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Tu jest tragedia. Ogrzewanie jest mierne!!!! Mimo wymienianych zaworów nagrzewnicy i czyszczeniu nagrzewnicy jest OKROPNIE. Ilość płynu chłodzącego jest mniejsza niż ustawa przewiduje ale żeby się zagrzał to jest masakra. Termostaty lecą jak zapałki.
~favort1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 62KM 46kW
po ostatnich klopotach z ogrzewaniem moja ocena nie moze byc wieksza niz przecietna nawet troszke ponizej. jednak juz naprawiona jest i czekam ,az tym czasem mnie zaskoczy swym goracem i jego rozprowadzeniem. jesli chodzi o dmuchawe to jest slaba.
~sebosan@op.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
O i tu mam zastrzezenia słąbo działa nie grzeje zimą ( znaczy dosc długo trzeba czekać az zacznie ) latem jest za słaba by doprowadzic odpowiedni strumień zimnego powietrza zwłaszczca ze jest bardzo oszklona i nagrzewa sie latem bardzo .
~damiann11@wp.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
ogrzewanie bardzo dobre może trochę słabe przez boczne kratki, wentylacja ok choć w lecie wolę używać otwartych szyb do wentylacji, mimo wylaczenia ogrzewania dostaje sie cieple powietrze, pomaga ręczne domnknięcie zaworu nagrzewnicy od strony silnika
~Skoda Favorit 136L 1991r.
Hatchback 1.3 63KM 46kW
jak juz ci zaparuja szyby w samochodzie to ciezko jest je spowrotem przywrocic do stanu uzywalnosci ;), ogolnie nagrzewnica daje bardzo duzo bardzo cieplego powietrza i to mi sie podoba ale dopiero po zagrzaniu silnika.
~ik160p
Hatchback 1.3 57KM 42kW
Syberyjskie ogrzewanie. Zimą Nie minęło nawet 5 minut a już było w niej cieplej niż w domu. Niedościgniony ideał! Latem piekarnik jak ja *******ę, ale dało się wytrzymać - zimny łokieć jest niezastąpiony ;)
Skoda Favorit Hatchback