Lista ocen Skoda Favorit Kombi (69) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrs_j@wp.pl
Kombi 1.3 63KM 46kW
Wentylacja działa niezawodnie, w zimie nie ma problemu z osuszeniem szyby, przód i tył działają świetnie, mam patent na ogrzanie czy osuszenie tylnej szyby za pomocą nawiewu z przodu :) tej zimy wszystko spełniło swoją funkcję ! jednak ocena 4 za to, że ogrzewanie działa dopiero jak już dojeżdżam do pracy :)
~/jacek/m
Kombi 1.3 54KM 40kW
to auto nie zna zaparowanych szyb; ogrzewania średnio ale podobno zalezy od ezemplarza; nagrzewnica jest pod maską nie oddzielona grodzią od silnika - latem dogrzewa ją silnik a powitrze zimne leci przez nią wiec upał nieznośny bywa; fabryczny szyberdach sporo poprawia wentylację
~Mirek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Jak się rozgrzała, to było OK. Raczej nie mam zarzutów. Trochę głośna dmuchawa od drugiego biegu. Trzeci to już tylko w ekstremalnych sytuacjach (nawiew na szyby). Był moment, że coś popiskiwało w dmuchawie. Nie spsoób się do niej dostać aby posmarować łożyska.
~k. z koszałkowa
Kombi 1.3 54KM 40kW
Szyby parują. Co ciekawe wbrew opiniom akurat w naszej skodzie silnik sie slabo grzeje. Wentylator wlacza sie latem absolutnie sporadycznie wrecz zaslonilismy chlodnice ! Niestety nie ma klimy :(
~cerleg1@o2.pl
Kombi 1.3 63KM 46kW
Przy załączeniu 2 biegu wentylatora sam załącza 3 bieg. Cieknąca nagrzewnica która nie da się naprawić. Trzeba wymienić ale poziom cieczy spada tylko do pewnego poziomu potem trzyma stan.
~TAPTA
Kombi 1.3 63KM 46kW
wlot powietrza umieszczony tak, zeby zbieral wszystkie listki, ktore zapychaly przewody powietrzne i kratki. Gwizdy i swisty podczas pracy wentylatorka powyzej 1.
~adrian, astachurski@interia.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
dobrze dziala tylko nadmuch powietrza na twarz. Jestem inzynierem ale do tej pory nie kumam za co opowiadaja wajchy nawiewiu. Wentylacja co najmniej dziwna
~crazy.simon@interia.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Temu autu nie znane są zaparowane szyby. Rewelacyjna skuteczność dmuchawy, tylko żeby była cichsza (szczególnie na najwyższym biegu)
~g_b@wp.pl
Kombi 1.3 58KM 43kW
W mroźne zimy ogrzewanie może się okazać niewystarczające, zwłaszcza przy instalacji LPG
~RADZIO B
Kombi 1.3 54KM 40kW
jeden problem po zamontowaniu instalacji lpg nie mam ogrzewania tylko letnie powietrze wieje
Skoda Favorit Kombi