Lista ocen Skoda Favorit Kombi (76) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robmor@op.pl
Kombi 1.3 63KM 46kW
Zużycie paliwa w mieście 8-9 /100. (ale mam cieżką nogę) części w miarę tanie, przeglądy i naprawy dokonywane u zaprzyjaźnionego mechanika więc nie mam porównania
~m.szefka@interia.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Pali tyle co musi, zima nawet 13 l LPG w mieście, na trasie z 4 osobami tylko 7,2l LPG. Ceny części jak z innej bajki. Stać mnie na wszystkie nowe ze sklepu i naprawy w warsztacie.
~Łysy
Kombi 1.3 63KM 46kW
troche dużo pali, 10litrów na setke po mieście w zimie, nie testowałem jeszcze na trasie i w lecie, ale sądze ze powinno być dużo lepiej
~Mirek
Kombi 1.3 54KM 40kW
W mieście 10 litrów gadzina chlała :( Poza miastem w 6l spokojnie się mieściłem ale raczej przy jeździe do 100 km/h tyle że sporo ciężarówek do wyprzedzenia.
~RALFUS Z POZNANIA,SKODA FORMAN 92 LS
Kombi 1.3 54KM 40kW
CENY NAPRAW TO SA RTEWELACYJNE W POROWNANIU DO INNYCH MAREK,ALE GORZEJ ZNALESC DOBREGO MECHANIKA W POLSCE,BO DUZO TO FAJTLAPY!
~querk
Kombi 1.3 63KM 46kW
Części relatywnie tanie, a mając instalację gazową wystarcza mi 2 pełne tankowania w miesiącu (a jeżdrze codziennie).
~Gryzzli gryzzli@ce.zabrze.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
miasto 7l benzyna i do 10 litrow gaz / trasa 6 litrow benzyna, 8.5 gaz. Czesci bardzo tanie, przeglady tak samo.
~ pawel.w@xl.wp.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
trasa przy ok. 90 - 100 km/h 7,7L gazu; miasto 10,7L (średnio) max 12L (duże korki i max obciążony). Przegląd główny ok. 150 zł
~Andrzej Słowiński
Kombi 1.3 54KM 40kW
Jak na taki samochód to wszystko jest ok.Opłaty itp w miarę małe,zużycie paliwa to ok. 9-11 w mieście przy dosyć ostrej jeździe.
~RAF rav-k@o2.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
moja paliła zimą w mieście 9 l/100 km, jej rekord to 6.5 na trasie Koszalin-Warszawa. Jak na tej wielkości samochód to niezłe wyniki
Skoda Favorit Kombi