Lista ocen Skoda Favorit (522)

~ pawel.w@xl.wp.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
6 do 7 tys. zł to niezbyt wygórowana cena za taki samochód (92 r.). Jest pakowny i oszczędny(gaz), choć nieco mułowaty ale nie to jest najważniejsze w tym przypadku. Należy liczyć się z drobnymi awariami szczególnie elektryki. Jest bardzo dobrze zakonserwowany i nawet w egzemplarzu z 92 r. niewiele jest rdzy choć to zależy od tego jak kto dba. Samochód jest dość obszerny i świetnie nadaje się do prowadzenia małego interesu można także...
~radas BYDGOSZCZ
Kombi 1.3 63KM 46kW
w poruwnaniu z"albo bez poruwnan z bomblem"czyli 126p to FERRARI F40
~odmulacz1
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Zrobiłem nią ponad 90 tyś i nie mam większych zastrzeżeń. Jak się dba nie robi niemiłych niespodzianek. Trzeba tylko pilnować i obserwować :)
~bobass
Hatchback 1.3 62KM 46kW
ogólnie bardzo mi się podoba auto, w silniku prawie wszędzie można dosięgnąć do czegoś w razie drobnych napraw, jednynie nie podoba mi się w nim przednie światła i wyglądają jakieś takie nie teges
~alj
Hatchback 1.3 57KM 42kW
jesli samochod ma sluzyc czlowiekowi a nie odwrotnie to za te pieniadze rewelacja.
3,4
~stamarik@wp.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
można trafić na genialnie egzemplarze, które jeżdzą naprawde dużo i to bezawaryjnie, ale przydaje się przestrzegać przeglądów - to auto dla "zakochanych" w drobiazgach - zawsze jakiś drobiazg do poprawy
3,4
~jaros06
Hatchback 1.3 62KM 46kW
żeby nie rdza dałbym wyższą ocenę ale z tego samochodu robi się durszlak, poprzednio miałem skodę 120 l i tam blacha była o niebo lepsza, mało dynamiczny silnik ale dosyć oszczędny,wnętrze przestronne
~Simon D. Świecie kuj-pom
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Jestem bardzo zadowolony z mojej skodziny. Ale wykonanie jest takie sobie. W każdym razie auto warte swej ceny.
3,7
~piotr_szczepanik@tlen.pl
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Jest u mnie w domu od 14lat, najpierw jeździł nią mój ojciec teraz ja, miała 2 poważne wypadki - nie było poważniejdzych napraw oprócz tych związanych z wypadkami, myślę że pojeździ spokojnie jeszcze z 5, polecam - mam zamiar kupić nowy samochód ale znajomi się dziwią po co - przecież ten jest całkiem spoko (sami jeżdżą samochodami 5-7 lat młodszymi), nie ma większych napraw, sporo drobnych ale częsci taniutkie
~lk@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Generalnie auto ma tylko jedna wade - Blacha. Rdzewieje i tutaj mozemy troche duzo pieniedzy inwestowac a ono wciaz bedzie rdzewialo.