Lista ocen Skoda Favorit (522)

4,1
~RALFUS Z POZNANIA,SKODA FORMAN 92 LS
Kombi 1.3 54KM 40kW
UWAZAM ZE SUPER JAK NA TA CENE AUTA I KOSZTY UTRZYMANIA
3,7
~kallima
Hatchback 1.3 54KM 40kW
silnik jest słaby ma po prostu mało koni mechanicznych, spisuje się przeciętnie dzięki małej masie auta i dzięki tej masie oraz dość dobremu wchodzeniu na obroty ma przyzwoite przyspieszenie (Silnik)
~Lokomotyw
Hatchback 1.3 54KM 40kW
za te pieniadze co maluch to nie widze lepszego auta za to ile miejsca i duzo lepsze osiagi. Ogolnie przez 10 lat eksploatacji Favority jestem Bardzo zadowolony
~Piotrek
Hatchback 1.3 57KM 42kW
ogolnie ocena na 4 ;-) samochod z wykonania toporny, szczegolnie w srodku, po tylu latach naprawde niezle sie trzyma, szkoda ze tyle pali a gazu mi sie nie oplaca montowac. podobnie chyba jak z remontem silnika. mysle ze gdyby od poczatku byla sumiennie serwisowana i dbalo by sie o nia to by bylo jeszcze lepiej;-)
4,1
~Poznaniak
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Uważam to auto za najlepszy zakup w życiu jak dotąd.
~BeeTle
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Niezły samochodzik warty swej ceny. Tani w utrzymaniu i dość niezawodny. Wiadomo, nie jest to ideał, trzeba mieć przy tym trochę cierpliwości ale mi się jeździ dobrze i mam nadzieję, że tą opinię utrzymam jeszcze długo.
2,7
~Jakub Hojnacki
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Auto na nieco niższym niż przeciętny poziom początku lat 90-tych, kiepsko wykonane, niedoposażone, aczkolwiek tanie w eksploatacji i mało awaryjne.
2,9
~galeriax@vp.pl
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Na 1 i 2 biegu dość mułowaty, na 3 i 4 biegu zaczyna lepiej ciągnać. Silnik ma prostą budowę, nie miałem problemów z odpalaniem. (Silnik)
3,7
~tomek ( j.m1@op.pl)
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Narazie wytrzymała 16 lat i jeszcze się dobrze trzyma. Woziłem nią drewno, meble, i jeszcze długo bedzie ze mną
3,1
~Jarek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Przestronne autko, dobre zeby poznac samochod, dosc czeste drobne, badziej irytujace niz przeszkadzajace usterki. Wygodne w podrozy; no i kombi...