Oceny Skoda Felicia I Hatchback 1.3 54KM 40kW 1994-1998

Najnowsze oceny Skoda Felicia I Hatchback 1.3 54KM 40kW 1994-1998

2,3
~siemieng
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Oryginalnego całokształtu samochodu nie mam jak ocenić, bo poza karoserią i wnętrzem wszystko jest w nim wymienione. Skoda Felicia 1.3 przynajmniej moim zdaniem to pomył chybiony, jak już to 1.6. Silnik i większość części produkcji skody, natomiast 1.6 silnik i części zapożyczone są do volkswagena. Porosty wniosek, części do 1.3 są drogie i nie ma zamienników (przykład ostatnio pompka paliwa w sklepie do 1.3 850zł, do 1.6 400 pre zł) a...
~Łukasz
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jeśli ktoś nie szuka Mercedesa Klasy E to dobrze trafił. Ale bez żartów tak naprawdę samochód jest mało awaryjny dobrze się spisuje w mieście i jeszcze lepiej w trasie. Jedna z poważniejszych usterek to ruda, ale odpukać mnie to nie dotyczy. Auto pojemne jeśli potrzeba to s piskiem opon także ruszy, na trasie potrafi pokazać na co go stać. Mój egzemplarz jest w idealnym stanie.
3,2
~Arti
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Dość względne auto, tylko należy o niego dbać. Jeśli na czas robi się wszystkie przeglądy i wymiany (płynów, zawieszenia, hamulców, konserwacja podwozia, mycie i pastowanie karoserii, sprawdzanie ukł. elektrycznego i przede wszystkim garażowanie) to nie sprawi żadnych problemów i będzie można przejechać tysiące kilometrów. (Ja robiłem wyjazdy na wakacje nawet po 2000km i szła jak burza).
3,5
~jędrzej z MD
Hatchback 1.3 54KM 40kW
fajne autko za niewielkie pieniądze, potrafi się odwdzięczyć niezawodnością jeśli o nie zadbasz, naleąy oczywiście ze spokojem podejść do mitów o tej marce i nie przejmować się idiotycznymi komentarzami co do kondycji kierowców skody.
~TnT
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jestem zaadowolony. Auto dla przecietnego Kowalskiego-przyzwoite. Jestem mlody (jeszcze) ale przy jezdzie samemu albo max 2 os. mozna z niej sporo wycisnac. Zaladowane prowadzi sie jak furmanka (ale i tak o niebo lepiej niz Polonez - owczesnyu konkurent Felki). Auto dobre do przemieszczania sie pomiescie i niedalekie trasy. Dalej juz meczy i to mocno.
3,3
~noon01@op.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jako tako autko ładnie sie prezentuje i z silnikiem 1.3MPi nawet przyzwoicie sie prowadzi. Jedynie dodal bym wspomaganie centralny i konsole srodkowa bo nie ma nawet na czym telefonu polozyc. Zrobilem tym autem juz 25tyś.
4,1
~Xstefan@op.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Samochód ten oceniam dobrze mimo wszystkich wad jakie posiada mój model (sądzę że jest on poprostu pechowy), z czystym sumieniem mogę go polecić początkującemu kierowcy jak i każdemu innemu. Moja rada: nie kupujcie Państwo aut powypadkowych, naprawianych "u szwagra Zenka" w garażu, bo zamiast przyjemności z jazdy, będziecie marnować czas w serwisach.
2,9
~pawelekc
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Stylistycznie autko z poprzedniej epoki. Silnik o prostej konstrukcji,oszczędny(na benzynie). Auto o tragicznych osiągach. Często się psuje. Nie odporne na rdze.Jeśli ktoś szuka autka oszczędnego, do jazdy typu praca-dom to może być. Ciesze się bardzo, że sprzedałem.
~AZ
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Biorąc pod uwagę klasę tego samochodu, to wyśmienity pojazd. Bezawaryjny, bardzo wygodny i tani w eksploatacji. Bardzo przyjemnie się nim jeździ, czego nie można powiedzieć o wielu współczesnych, naszpikowanych elektroniką samochodach.
3,8
~Łukasz_Łapiński2
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Ocena z punktu widzenia studenciaka. Golutka wersja - nie miało się co psuć za bardzo. Jako pierwsze auto całkiem okej.
Skoda Felicia I Hatchback