Oceny Skoda Felicia II Hatchback 1.6 75KM 55kW 1998-2001

Najnowsze oceny Skoda Felicia II Hatchback 1.6 75KM 55kW 1998-2001

3,8
~patapik
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Bardzo dobry samochod dosc ekonomiczny, duzo miejsca, dosc duzy bagaznik jest szerszy od Fabii 0 podloga z Golfa III w fabii z Polo IV i V, bardzo dobry silnik (1.6 z Golfa III). Wnetrze dosc przecietne ale wszystko co trzeba jest pod reka no i moze lekko traci staroscia jak na sasmochod z roku 1998. Oczywiscie ma rowniez wady i usterki (tzw TTTM chocby termostat czy rdza na klapie bagaznika) Na szczescie moj pojazd nie ma wielu z TTTM o...
~Tomasz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dobry wóz do jeżdżenia. Bez angażowania się w prowadzenie, bez pełnych pożądania spojrzeń przechodniów, bez ogromnych emocji, bez stresu. Felicia to auto, które zabierze Twój tyłek do roboty nawet wówczas, gdy nie masz najmniejszej na to ochoty.
~marklev
Hatchback 1.6 75KM 55kW
jak na te pieniądze i tamten czas (kupiłem w 2000r w salonie) to uważam że naprawdę niezłe autko z super silnikiem dośc niezawodne sałkiem nieźle się zbiera i szkoda że już takich nie produkują i coraz mnie już silników 8 zaworowych
~Edi
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Samochód jest poprostu rewelacyjny. Mam go od nowości specjalnie kupiłem lepsza wersje z silnikiem od VW Polo i się na nie przejechałem. Zrobilem już nim prawie 5 melona kilometrów (bez instalacji gazowej) i jedyne co wymieniałem to sprzęgło przegłuby i normalne eksplaatacyjne części które nie sa masakrycznie drogie jak w innych markach. No jedyny mankament to paliwożerność tego autka miasto 10-11 l trasa do 120 (km/h) ok 7,5 l jak sie ciśnie...
~Wojciech
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jedna większa awaria - usunięta z pomocą śrubokręta i klucza oczkowego, pozatym bieżąca wymiana części eksploatacyjnych. Rdza - standardowo w kilku miejscach wychodzi, ale nic wielkiego - robić na bieżąco i pojeździ jeszcze długo. W środku zaskakująco dużo miejsca, zarówno dla pasażerów, jak i na bagaże. Wyjazd w 5 osób z pełnym załadunkiem nie stanowi dla niego problemu. Ogólnie tanie autko, zarówno w zakupie, jak i eksploatacji. Polecam.
3,2
~janpodgornik@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Po prawie 10-letnij codziennej eksploatacji korzystna ocene obnizaja:awaryjnosc stacyjki i termostatu,wystepowanie trudnych do umiejscowienia przerw w obrotach,za duze spalanie w miescie oraz szybkie rdzewienie klapy tylnej.
3,7
~machin
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Samochód mimo lat nadal jest zgrabny, dobrze się je prowadzi, jego silnik jest znacznie mocniejszy od Fabii 1,4 75KM (Felicia 1,6 ma 75KM, ale jest od nowej Fabii lżejsza). Przekonałem się to na własnej skórze, kiedy dogoniłem Fabię podczas przyspieszenia od momentu włączenia się zielonego światła na skrzyżowaniu.
3,7
~lolek
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Mam skodę 7lat jestem z tego samochodu zadowolony aby tak dalej.Koszt drobnych usterek nie jest drogi.Zrobiłem ponad 72000 km.jest to skoda z silnikiem 1,6 mpi.Była to ostadnia wersia skody.Moim zdaniem pod koniec produkcji 1999rto najlepsze wersje tegoauta.
2,5
~mmakowiecki@o2pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
rdzewieje jeszcze to bydle strasznie i nikt nie chce jej ode mnie kupic, koszmar nie samochó.Zona mówi że nigdy już nigdy skody żannej nie kupimy.a spotykam takich co mówią ze nic nie naprawiali w swoich felicjach, kłamią pewnie.ten samochód przyprawia mnie o palpitację serca nigdy nie wiem czy odpali. a ma tylko 6 lat i silnik od vw.jestem z moją felicją związany jak ofiara z katem nienawidzę i kocham ją jednocześnie zaden samochód nie...
2,9
~daro1972@vp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
jeżdże tym autem od poczatku na taxi mam już 210000km,wymienilem chyba już3/4samochodu począwszy od głowicy(zapchał się kanal olejowy i obróciła się panewka)asko nczywszy na przepustnicy(Brak ssania falujaobroty itp]
Skoda Felicia II Hatchback