Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Hatchback

fx, 19 lat temu
Rok produkcji 1999
Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
niezawodny samochód nie miałem z nim więkrzych problemów ,jakieś małe drobiazgi , nic nie znaczące .Ogólni e jestem zadowolony i następny pewnie też kupię skodę.
bardzo miły silniczek od50 do 180ma piątce
przy szybkim ruszaniu czasmi zgrzyty podczas szybkiego przełączenia z 1 na 2
bardzo dobrze prowadzi się w zakrętach szczególnie przy pełnym obciązeniu ( 5 osób+ załadowany bagażnik)
grzeje jak diabli , kilka kilometrów ( do 2 i zaczyna się robić ciepło) i nagszewa sie
pasażer z wtyłu ma mało miejsca na nogi, przy wysokim kierowcy można co najwyżej posadzić za nim psa
mogli by wyciszyć drzwi ale to drobiazg
mam założony gaz z parownikiem pli mi koło 10 w mieście na trasie zależnie od predkości 120 koło 9, 160 i więcej 12 do 15
skrzypią tapicerki niestety plastkiki brak usterek przełaczników poza urwanym własnoręcznie sterowaniem do el. lusterek ( mogło by być jak w passacie płaskie)
pękł po wjechaniu w kamienie czujnik ABS 180pln , po 30000 lub 40000 pooleciału jakieś gumki w zawiszeniu i wymienili je w ASO 80pln , 118000km padł czujnik od temperatury i na ciepłym silniku przestała zapalać , nie zamkneli w aso korka od skrzyni i teraz muszę wymienić olej bo coś chuczy prawdopodobnie syf w skrzyni uszkodził coś lub tylko zabrudził. okaże sie jutro.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 75KM 55kW [l/100km]

10,3