Oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW 1997-2010

Najnowsze oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW 1997-2010

3,4
~Jamnik
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Problemy z rozrządem, wciąganie oleju przez silnik, wycieki oleju, niska odporność na korozję, problemy z modułem komfortu - z wystąpieniem tych kwestii trzeba się liczyć nabywając pełnoletnią Octavię 1.8 turbo. Nie warto napalać się na sporą moc. Auto 18-20 letnie ma już zwykle za sobą wiele przygód i jest zwyczajnie zmęczone. Kiedy przekroczy 230-250 tys km zaczyna szarpać po kieszeni. Owszem, naprawi ją praktycznie każdy mechanik, ale...
~Stary Lemur
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Auto kupione od pierwszego właściciela (polski salon - cały czas serwisowane w ASO) z instalacją gazową (Landi renzo). Generalnie auto bardzo fajne z dużym bagażnikiem i dobrymi osiągami. Jakość elementów wewnątrz dobra raczej nie jest (szczególnie widać to po kierownicy). Ilość miejsca przeciętna (ale to praktycznie hatchback z bagażnikiem). Dzięki instalacji LPG tanie użytkowanie. Po niecałym roku użytkowania brak jak narazie usterek.
~Robert
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Wszystko zależy jaki się egzemplarz trafi. Mój był oglądany i objeżdżany przez kolegę co na golfach zjadł zęby i stwierdził, że bardzo dobrze zadbany egzemplarz. Druga sprawa, ważne żeby naprawiać wszystko na bieżąco, w dobrych zakładach no i dbać o samochód. Moja skoda miała regenerowane turbo w zakładzie zajmującym się tuningiem, dość znanym w okolicy. W tej chwili ponad rok octi zasuwa na tej turbinie i jeszcze nic się nie dzieje :)
3,3
~TOMEK
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
SAMOCHÓD NA PIERWSZY RZUT OKA PRZECIĘTNY, ALE Z TYM SILNIKIEM (8,4 SEK DO SETKI,240KM/H LICZNIKOWE) WIELOKROTNIE WIDZIAŁEM ZDZIWIONE MINY WŁAŚCICIELI BMW,MERCEDESÓW I AUDI ,A WIERZCIE MI ,ŻE TO NAPRAWDĘ ZABAWNE.
~mario
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
autem jeżdzę 6 miesięcy, zrobiłem 16 000 ,km od razu po zakupie założyłem gaz sekwencję (3300 zł) na gazie spisuje się bardzo dobrze ,spalanie 11 trasa 13 miasto, jak narazie zmieniłem łożyska na przednich amortyzatorach i nic poza tym, jestem bardzo zadowolony z tego samochodu
3,5
~kazikp
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Najważniejszy w tym samochodzie jest silnik, reszta - mówi się trudno. Jazda jako pasażer z tyłu- katorga, kanapa żle wyprofilowana, twarda, mało miejsca na nogi. Dla mnie bagażnik za głęboki. Jak tył jest brudny-to trudno cokolwiek wyciągnąc bez upaprania spodni, Tylna krawędz bagażnika za wysoka. UWAGA na miskę olejową silnika.Już jedną rozwaliłem na dobrej starej poniemieckiej kostce brukowej. Reszta OK.
~Octi
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
pojeździłem sobie kilko samochodami i jak czytam opiniie o skodzie w czsopismach, a że to... takie, a to.... marne to śmiać mi się chce szczególenie jak wsiadam do mojej Octi, która nie daje szans na zimowej drodze tym wspaniałym maszynom, które nie mogą podjechać po lekką gorkę jak jest trochę lodu
4,1
~zenoo@op.pl
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
generalnie lubię swój samochód, dobrze się nim jeździ, fajnie jest mieć "komfort mocy" pod nogą, ASO nie są mocną stroną Skody, przy wymianie turbosprężarki jeździłem do nich chyba z 5 razy, bo ´zawsze czegoś nie było´
~slawek
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Ogólne auto dosyć fajne mimo ze wiekowe,silnik zrywny i narazie bezawaryjny,super wyposażenie i wnętrze a mam wersje elegance z jasnym środkiem.a do tego do końca servisowane w niemcowni
2,9
~Adaś
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Kupiłem auto dla silnika, z przetargu wewnętrznego z firmy, full serwis oryginalny przebieg, lista usterek w ciągu 4 miesięcy i 5 tyś km poniżej
Skoda Octavia I Hatchback