Oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.8 T 180KM 132kW 2002-2005

Najnowsze oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.8 T 180KM 132kW 2002-2005

2,6
~mirek
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
wykładzina podłogi bardzo jasna zabrudzenia widoczne natychmiast podsufitka za to w kolorze czarnym, fotele skórzane w środku ze wstawkami z jasnego materiału innego niż skóra , tym samym materiałem wykończone wewnętrzne boczne strony drzwi materiał b. podatny na zabrudzenia klopotliwy i trudny w czyszczeniu elektryczne ogrzewane lusterka to jakas pomylka ledwie -niewystarczająco grzeją ,do odparowania mgły z lusterek może wystarczy ale...
3,6
~nickname_p
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Super auto, może sie podobać. Bardzo słabe plastiki, przez zawieszenie wszystko trzeszczy. Po jakimś czasie męczy. Części tanie. Naprawić każdy mechanik potrafi. Instalacja BRC podchodzi bez problemu i jedzie jak na Pb nie czuć jakiejś specjalnej różnicy. Powoli myślę o zmianie na coś wygodniejszego. Jakość wykonania jest na niskim poziomie. Za to mamy fajne przyśpieszenie i dobre trzymanie w zakrętach za stosunkowo niską cene.
~Daniel
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Samochód godny polecenia, daje niesamowitą frajdę z jazdy. Wygląd i wyposażenie znacznie lepsze niż w zwykłej Octavi. Niedrogi w zakupie, jak na to co może nam dostarczyć
~Nudynapudy
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Jeżeli szukasz w miarę taniego w zakupie i eksploatacji, pakownego auta z pazurem to polecam. W sumie najtańszy samochód jaki miałem.
~moses
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
jestem zakochany w moim aucie, miałem okazję jeździć avensisem pierwsze co wyleciałem z zakrętu, już o dynamice nie wspomnę, a dopiero swoje pazury zima pokaże maja skodzianka kochana
~WOJTASEK & MERCIN
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Jest to fura na jaka czekalem od lat.Wystarczy przyciemnic szybki wstawic kozackie alusy i lotka na tylnia klapke i jest dobrze.
~Gregory4House
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Średnio wychodzi mi 10,8l / 100km przy normalnej jeździe - stosunkowo oszczędnej, ale nie powolnej. Jak się będzie bardzo piłować to spali i ponad 21l, ale odwdzięcza się sprawnym przyspieszeniem ;) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Marcin
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Silnik cichy, bardzo fajnie się zbiera, już paru kierowców się mocno zdziwiło. (Silnik)
~etraw@am.torun.pl
~naturalpaolo@gmail.com